Skocz do zawartości

import zamowień z Subiekta GT

Polecane posty

jak odznaczę kategorię to jest błąd że coś musi być zaznaczone

 

Ja mam zaznaczone "Status > niezrealizowane z rezerwacją". A "Kategoria" to chyba musisz sprawdzić w Subiekcie co jest w zamówieniu - po lewej u dołu wybierasz kategorię - pewnie musi być zgodna z Twoim zaznaczeniem.

Link to postu

niestety nadal nei działa:(

kilka pytań mi się nasuwa dlaczego się nic synchronizuję

1. Odbiór zamówień robię poprzez wyślij/odbierz Wybieram Subiekt GT

2.W konfiguracji mam dodane dokumenty typu sprzedaż i taką kategorię wpisałem w Sello w konfiguracji dzięki e-kupowanie_pl:)

3. Czy zamówienie musi zawierać usługę transportu.

4. Czy produkt na zamówieniu musi być przeznaczony dla Sello?

Link to postu

1. No to jak dla mnie robisz dobrze ;)

2. Chodzi o kategorię dokumentu nie towaru, więc musisz dodawać zamówienia z kategorią np. Sprzedaż i w sello też musisz zaznaczyć,że ma pobierać zamówienia z kategorią sprzedaż.

3. Nie jestem pewien, ale raczej nie musi.

4. Tak musisz mieć zsynchronizowane produkty które są na zamówieniu w Subiekcie. Jeśli na zamówieniu w subiekcie będzie produkt X którego nie ma w towarach w sello wyskoczy błąd przy pobieraniu zamówień "Na dokumencie występuje pozycja towarowa, która nie znajduje się w kartotece towarów Sello." Więc to chyba wyjaśnia wszystko :)

Link to postu

Dodam jeszcze, ze jeśli masz na dokumencie usługę wysyłki, to też musi być dodana do serwisu aukcyjnego, jeśli nazwa trochę się różni od usługi wpisanej w sello jako przesyłka (produkt oczywiście też musi być do serwisu, inaczej sello go nie spostrzeże...). Po dodaniu w subiekcie znacznika do serwisu aukcj. zamknij sello, odpal i zsynchronizuj z subiektem.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Podłączę się: jak zmusić sello do automatycznej zmiany transakcji na pobraniową ?

 

Jeśli zaznaczona zostanie opcja Traktuj słowa kluczowe "pobranie" jako płatność za pobraniem Sello wyszuka dodatkowo w usłudze jednorazowej słów kluczowych "pobranie", "pobraniowy", "pobraniowa", "pobraniowe" i ustawi typ transakcji jako płatna za pobraniem.

 

Czyli jak ? Normalnie w ZK wpisuję "pobranie" w pole towaru i transakcja powinna się pojawić jako pobraniowa ?

 

Wszystko działa ładnie, tylko te pobranie niezbyt

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...