Skocz do zawartości

Dekretacja Dokumentów - Import EDI++

Polecane posty

Przy próbie importu dokumentów z pliku epp, Rewizor anuluje operacje z błędem "Błąd podczas pobierania dokumentów do dekretacji. Sprawdź czy wybrałeś właściwego nadawcę.".

Niestety ilość dokumentów w pliku sprawia że ręczne sprawdzenie jest niewykonalne.
Czy jest opcja sprawdzenia, które dokumenty powodują błąd podczas operacji, lub kontynuowanie operacji pomijając pliki powodujące błąd? 

AnyDesk_ChjOlMuD8K.png

Link to postu

Plik pochodzi z Subiekta.

Z jakiego miejsca dokładnie mam pokazać konfigurację?

Kolejność kroków;
1.W zakładce Dekretacja Dokumentów, wybieram opcje Komunikajca -> Pobierz Off-line EDI++

Krok1.png.030c033da4aeab9f65373c38d7bc0e80.png
2.Na tym etapie program ładuje dokumenty z pliku
3.Po załadowaniu otwiera się okno, z którego wybieram dokumenty, które chcę wgraćKrok3.thumb.png.3e40bf64859761a668811784562f221f.png

4. Po tym pliki się znowu ładują i po załadowaniu wyskakuje komunikat o błędzie

AnyDesk_ChjOlMuD8K.png.ba1729b9907b763d4a3c6287428d8824.png

 

Link to postu
22 godziny temu, Marzena Hiltawska napisał:

Z jakiego miejsca dokładnie mam pokazać konfigurację?

Prawdopodobnie Panu Danielowi chodziło o Konfiguracja – Nadawcy dokumentów?

22 godziny temu, Marzena Hiltawska napisał:

Plik pochodzi z Subiekta.

Jakiego GT czy nexo?

 

Plik, który Pani próbuje wczytać zawiera ponad 50 000 dokumentów. Czy próbowała Pani wczytywać pliki z mniejszą ilością dokumentów? Od której wersji programu występuje taki problem?

Link to postu
53 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Prawdopodobnie Panu Danielowi chodziło o Konfiguracja – Nadawcy dokumentów?

Rewizor_k6OJH5Vzg0.thumb.png.f538cc74d0e6f5eb8ab2f236adad41b3.png

53 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Jakiego GT czy nexo?

 

Tego dokładnie nie wiem

Z mniejszymi plikami problem nie występuje, dlatego w miedzy czasie prosimy klienta o wysłanie w mniejszych paczkach.
Problem wystąpił pierwszy raz w wersji 49.0.1 (7256)

Link to postu

W celu diagnozy prosimy o przesłanie problematycznego pliku poprzez formularz kontaktowy kontynuując zgłoszenie INS-24407851. Dodatkowo proponuje aktualizację programu do wersji 50.0.1, w której dodaliśmy kolumnę z informacją o statusie wczytywanego dokumentu. Być może dzięki temu uda się uzyskać więcej informacji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...