Skocz do zawartości

Automat zmieniający dla danej grupy ofert paramert w określonym czasie

Polecane posty

Macie pomysł jak ugryźć temat, kiedy potrzebuję zaprogramować cykl zmian dla grupy ofert, żeby np. o określonej godzinie wszystkie oferty z cechą XY miały zmieniony czas wysyłki na zadany, etc. - czyli funkcje ze zbiorczej zmiany ofert przypisywane do grupy ofert.

Wysyłanie zmian w ofertach można ustawić więc z kolejnym cyklem wysyłki naniesione zmiany wyślą się na serwer Allegro.

Link to postu

Takie fikołki można by było w Sello NX za pomocą automatyzacji zrealizować. Brakuje w niej jeszcze obsługi zbiorów danych (czyli np. zaciągnięcie listy ofert wg cech), ale możliwe, że kiedyś się tego doczekamy :).

 

Na tę chwilę w Sello1 wydaje się, że w grę wchodzi rozwiązanie operujące bezpośrednio na bazie i dodające odpowiednią zmianę czasu wysyłki do oczekujących na wysłanie lub automat, który będzie klikał po interfejsie programu, odpalany z harmonogramu. 

Link to postu

Bartku ja wiem, że NX powinno brzmieć kusząco ale śledzę forum, mam kontakt z tymi co już przeszli i jakbym w firmie wpadł na pomysł, że już teraz przejdziemy to podłożyłbym nam minę (w naszym przypadku nie przesadzam z tym określeniem, dla niektórych być może NX już jest gotowe) - jeszcze nie i uwierz mi, też czekam aż NX dopracujecie.

Ta obsługa zbioru danych to wydaje się, że i tak będzie koniecznością bo przyda się do wielu innych rozwiązań.

 

Jesteś w stanie podpowiedzieć zapytanie SQL które ustawi czas wysyłki dla aukcji z daną cechą i nie zrobi w bazie kuku?

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...