Skocz do zawartości

Notatka klienta i notatki własne na wydruku

Polecane posty

Przy pakowaniu EZ ładnie pokazuje się i potem drukuje na Liście Magazynowej notatka klienta:

 

image.png.40c11796baca017d26af4b4a4261aee4.png

image.png.17ddf9eaeb6e08c257e92e1b2dbda392.png

 

A gdzie znajdę opcję dodania własnej notatki (także z opcją drukowania na LM)?

 

PS

na liście magazynowej przydała by się informacja na ile przesyłek podzieliliśmy zamówienie, wtedy wiadomo ile etykiet szukać i jak spakować towar ostatecznie... można by to dodawać ręcznie w notatce ostatecznie, ale j.w. / generalnie opcja dzielenia na paczki i potem tworzenie odpowiedniej ilości paczek w WzA jest extra! nie trzeba dublować na liście pozycji i póki jesteśmy w Sello to jest ok, potem bez podglądu na wydruku już może pakowaczowi brakować informacji...

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

W laboratorium (Ctrl+spacja XX) włącz sobie komentarze nexo. Pozwoli to dodawać komentarze do wszystkich obiektów w nexo, w tym do EZ. Jest to moduł niezależny od Sello więc w chwili obecnej komentarze te nie są jeszcze wyszczególnione na wydruku zamówienia - ale dodamy taką możliwość.

 

22 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

na liście magazynowej przydała by się informacja na ile przesyłek podzieliliśmy zamówienie, wtedy wiadomo ile etykiet szukać i jak spakować towar ostatecznie... można by to dodawać ręcznie w notatce ostatecznie

Tak, mamy to już zapisane do realizacji. Wydruk listy magazynowej/EZ będzie zawierał informację o paczkach i podziale w nim towarów.

 

22 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

generalnie opcja dzielenia na paczki i potem tworzenie odpowiedniej ilości paczek w WzA jest extra!

Zakładam, że odkryłeś już, że pozycje jak i niespakowane sztuki można przeciągać pomiędzy paczkami? :) 

Link to postu
Godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

W laboratorium (Ctrl+spacja XX) włącz sobie komentarze nexo.

No fajne. Jeśli pójdzie na wydruk zamówienia to będzie to.

 

Godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Zakładam, że odkryłeś już, że pozycje jak i niespakowane sztuki można przeciągać pomiędzy paczkami? :) 

Nie... Nie wiem jak... W oknie Ctrl+R?

Takie przeciąganie nie działa...

image.png.bec764e5ab78d0831ad569b7bed53c7e.png

Link to postu
34 minuty temu, centrumstali com napisał:

Przeciąga się po przeciwnej stronie

 

 

1.jpg

Hmm... Coś nie łapię... Ja nie mam takich kluczyków w wioku...

 

Mam paczkę z 3 przedmiotami, allegro przydzieliło 3 przesyłki. Mogę wysłać 2 przesyłki i w jednej 2 szt. - czy w takim układzie to przeciąganie powinno działać? Zamówienie opłacone.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...