Skocz do zawartości

Wystawianie ofert z towarów

Polecane posty

15 godzin temu, Krzysztof Gawlikowski napisał:

Witam, jak to możliwe że niema funkcji wystawiania ofert na allegro z towarów?

Nie ma z kilku powodów. Czas, brak tagów Sello, brak szablonów ofert. Funkcja pojawi się w programie, gdy będziemy mieć wszystkie podzespoły potrzebne do jej działania. W najbliższej wersji pojawi się część z nich, jak przenoszenie danych towaru do ofert, czy filtry umożliwiające zweryfikowanie towarów pod kątem obecności ich w serwisach.

To oczywiście nie rozwiązuje powyższego problemu ale jest kolejnym krokiem aby ten problem rozwiązać.

 

Tutaj jeszcze podlinkuję porównanie aktualnego postępu prac nad Sello NX w stosunku do Sello 1. Jest tam również wyszczególniona funkcja wystawiania towarów w ofertach.

 

 

Link to postu

Podstawowa i zarazem nie zbędna funkcja została odstawiona w czasie. Ten program wogole nie powinien ujrzeć światła dziennego bez tej funkcjonalności.

 

Programiści to programiści, sprzedawcy to sprzedawcy. Chcąc programować program sprzedażowy musicie uzgadniać to z ich użytkownikami czyli sprzedawcami.

Wracam do baselinkera.

Edytowane przez Łukasz Kasztanowy
  • Lubię to 1
Link to postu
3 godziny temu, Łukasz Kasztanowy napisał:

Podstawowa i zarazem nie zbędna funkcja została odstawiona w czasie.

Została odstawiona, bo były inne ważniejsze i bardziej podstawowe :). Ilekroć czegoś w programie brakuje i ktoś zgłasza to na forum to jest to bardzo często "podstawowa funkcja"- dla tej osoby czy firmy. I ja to doskonale rozumiem, każdy ma inne wymagania, oczekiwania, potrzeby, wszystkich ich nie jesteśmy w stanie zrealizować w jednym czasie. Będzie, w kolejnych wersjach programu. Sello NX nie jest w obecnej formie programem dla każdego i na każdą okazję - chcemy aby takie było i prócz tych "podstawowych" funkcji rozbudowujemy również Sello NX o bardzo duże możliwości konfiguracji do własnych potrzeb. Dlatego też pojawiło się zestawienie dostępnych funkcji.

Ale to są procesy, które zajmują czas. Bez wypuszczenie na rynek programu nie bylibyśmy w stanie zbadać odzewu sprzedawców - a głosy te mają duży wpływ na to co i w jakiej kolejności robimy.

 

3 godziny temu, Łukasz Kasztanowy napisał:

Programiści to programiści, sprzedawcy to sprzedawcy. Chcąc programować program sprzedażowy musicie uzgadniać to z ich użytkownikami czyli sprzedawcami

Ależ ustalamy. Bardzo często pytamy o sposób realizacji danej funkcji, konsultujemy z wybranymi osobami, był program Sello NX Insider, w którym można było wziąć udział i mieć wcześniejszy dostęp do programu jeszcze przed jego wypuszczeniem. Natomiast ten kij ma dwa końce. Jeśli sprzedawcy wiedzą jak sprzedawać to pozwólmy programistom programować :). Oni wiedzą, że nie wszystko da się zrobić naraz, niektóre zagadnienia są złożone z wielu etapów, niektóre rozwiązania muszą zostać sprawdzone w praktyce zanim zainwestujemy w to większe środki itp.

 

Dzięki za interesowanie i miłego dnia :)

Link to postu
13 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Sello NX nie jest w obecnej formie programem dla każdego i na każdą okazję

Bartku a kiedy będziecie w stanie określić co na pewno wyjdzie w wersji czerwcowej? Czy jest możliwe stworzenie takiej listy?

(jak wiesz, mam kilka rzeczy (mogę zrobić listę), które mnie blokują przed całkowitym przejściem...)

Link to postu

Póki co, informacji takich nie zdradzamy publicznie (polityka nexo), więc nie mogę się tutaj wyłamywać przed szereg :). Taką listę pewnie każdy ma swoją i myślę, że niektóre z nich wpadną do 51. Stąd też podsumowanie różnic, aby choć poglądowo można było stwierdzić, czy to dobry czas :).

 

  • Lubię to 1
Link to postu
42 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Póki co, informacji takich nie zdradzamy publicznie (polityka nexo), więc nie mogę się tutaj wyłamywać przed szereg :). Taką listę pewnie każdy ma swoją i myślę, że niektóre z nich wpadną do 51. Stąd też podsumowanie różnic, aby choć poglądowo można było stwierdzić, czy to dobry czas :).

 

Dzięki. Cenię uczciwe odpowiedzi.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...