Skocz do zawartości

InPost kurier problem z etykietami

Polecane posty

W takim razie, dobrze by było skontaktować się bezpośrednio z InPostem aby podpowiedzieli co jest nie tak. Możliwe, że jakaś awaria. Już podejrzane jest to, że nie widać tych przesyłek w InPost, skoro otrzymały status to gdzieś muszą być stworzone.

 

Aby przesyłki ponownie utworzyć od strony Sello należy posłużyć się funkcją Utwórz ponownie w serwisie kuriera pod prawym klawiszem myszy.

Link to postu

Dzień Dobry

do dnia dzisiejszego wszystkio ładnie dizłałąa tu dziś taki status

 

przy koncie przedpłaconym jak nie ma środków to przynajmniej tworzy numer i można opłacić i jest inny status - nie pamiętam już jaki bo pilnuje by były środki

a dziś status w sello się zmienia a w systemie inpost nie ma rządnego śladu o przesyłce

 

Link to postu

No trochę olali sprawę moim zdaniem. To w końcu ich system nadał taki status a nie nasz czy Allegro. Nie ma fizycznej możliwości, żeby Sello zmieniło swoje działanie z dnia na dzień, czego nie można powiedzieć o serwisach webowych, jakimi jest API InPostu. 

 

Faktycznie przy braku środków pojawia się zazwyczaj status Oferta wybrana. Natomiast Przygotowano oferty jest statusem wcześniejszym - tak jakby mechanizm generowania przesyłek się zaciął na wczesnym etapie. Ale nadal podtrzymuję, że to InPost powinien zweryfikować co się stało, bo my nie mamy nawet jak tego sprawdzić co się dzieje u nich w systemie. Sello nie nadaje statusów tylko system InPostu.

Link to postu
Godzinę temu, Sławomir B napisał:

w inposcie nic nie załatwiłem

u nich wszystko OK choć nie odpowiedzieli mi dlaczego nadają taki status i czemu mimo to nie ma przesyłka  w systemie

proszę o kontakt z dostawcą oprogramowania i Allegro

Wysyłam na priv namiary alternatywne do inpostu, może to pomoże - bo rozumiem, że problem poszedł na adres @ ogólny. 

Link to postu
18 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Usuń paczkę DELETE i stwórz ją ponownie. To niby to samo co 'utwórz ponownie...' ale czasem zadziała inaczej.

Próbowałem nie działa

4 minuty temu, Daniel Salamucha napisał:

Wysyłam na priv namiary alternatywne do inpostu, może to pomoże - bo rozumiem, że problem poszedł na adres @ ogólny. 

dzięki za namiar

12 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

No trochę olali sprawę moim zdaniem. To w końcu ich system nadał taki status a nie nasz czy Allegro. Nie ma fizycznej możliwości, żeby Sello zmieniło swoje działanie z dnia na dzień, czego nie można powiedzieć o serwisach webowych, jakimi jest API InPostu. 

 

Faktycznie przy braku środków pojawia się zazwyczaj status Oferta wybrana. Natomiast Przygotowano oferty jest statusem wcześniejszym - tak jakby mechanizm generowania przesyłek się zaciął na wczesnym etapie. Ale nadal podtrzymuję, że to InPost powinien zweryfikować co się stało, bo my nie mamy nawet jak tego sprawdzić co się dzieje u nich w systemie. Sello nie nadaje statusów tylko system InPostu.

Tak olali dlatego zadzwoniłem potem jeszcze trzy razy i dopiero ostatni konsulat okazał się zainteresowany co prawda sprawa nadal nie rozwiązana ale próbowaliśmy kliku rozwiązań i finalnie przyjęta zgłoszenie techniczne

 

Link to postu
49 minut temu, Daniel Salamucha napisał:

Wysyłam na priv namiary alternatywne do inpostu, może to pomoże - bo rozumiem, że problem poszedł na adres @ ogólny. 

Dzięki za namiar

odpisali błyskawicznie

sprawa załatwiona błahostka niepoprawne/niekompletne lub znaki specjalne w danych odbiorcy

 

jeszcze raz dzięki za pomoc

  • Lubię to 1
Link to postu
17 minut temu, Sławomir B napisał:

Dzięki za namiar

odpisali błyskawicznie

sprawa załatwiona błahostka niepoprawne/niekompletne lub znaki specjalne w danych odbiorcy

 

jeszcze raz dzięki za pomoc

Polecamy się na przyszłość :) 

PS. A w jakich znakach był problem? 

Edytowane przez Daniel Salamucha
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...