Skocz do zawartości

Lista magazynowa - błąd

Polecane posty

Witam.

 

W liście magazynowej pobranej stąd

https://forum.sello.pl/index.php?topic=2130.0

 

dokonałem małej modyfikacji. Ustawiłem sortowanie paczek na wydruku wg symbolu paczki, a nie jak było domyślnie wg pola "za pobraniem".

 

Po tej zmianie mam następujący błąd.

 

Jeśli pierwsza z paczek jakie znajdują się na liście magazynowej jest paczka pobraniową to na wydruku "trafia" do niej nie ten towar, który rzeczywiście w paczce jest. Zamiast tego trafia tam towar z pierwszej na liście paczki opłaconej.

 

Dalej wszystko jest ok.

Podobnie, jeśli pierwsza pozycja jest opłacona błędu takiego nie ma. Podejrzewam, że dlatego ktoś ustawił sortowanie wg pola "za pobraniem".

 

Czy da się zatem mieć ustawione sortowanie wg symbolu paczki lub wg daty utworzenia, ale bez tego błędu? Nie mam pomysłu skąd to w ogóle może wynikać.

Link to postu
  • 1 rok później...

Odgrzebuję stary wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi w tej kwestii. Po pierwsze, czy udało się naprawić ten problem z sortowaniem listy magazynowej? Potrzebuję sortowania po symbolu paczki. Niestety jak ustawię takie sortowanie na liście magazynowej, to pojawia się znany błąd "pierwszej paczki".

 

Druga sprawa, jak wyłączę to sortowanie, to Sello ma swój sposób układania listy magazynowej - niezależnie od kolejności paczek w zakładce "Paczki" transakcje na liście magazynowej są sortowane wg dostawcy/dostawy. U mnie wygląda to tak:

- list pol. prior.;

- list pol. ekon.;

- list pol. zagr.;

- pocztex48 pobranie;

- pocztex48 przedpłata;

- DHL przedpłata;

- DHL pobranie

 

Pamiętam, że jak kiedyś zmienialiśmy wydruki listy magazynowej, to kolejność poszczególnych dostaw się zmieniała (np. przesyłki kurierskie były na samym początku). U znajomego kolejność jest jeszcze inna. Nasuwa się pytanie, wg czego to jest sortowane? Czy da się wyłączyć/zmienić kolejność sortowania wg dostawy?

 

Proszę o odpowiedź.

Link to postu

Sello robiąc wydruk sortuje paczki na kilka różnych sposobów, w zależności od tego jakie dostawy w nich są oraz jakie wydruki zostały zaznaczone i które z dostaw mają wspólne wydruki. Podanie konkretnego sortowania jest zatem trudne.

 

Co do sortowania na samym wydruku to nie baliśmy badaliśmy jeszcze przyczyny.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...