Skocz do zawartości

Długie pobieranie metodą Pełne dane

Polecane posty

Witam.

 

Od kilku dni bardzo długo pobierają się transakcje metodą pobierania Pełne dane. Transakcje pobierają się na jednym koncie około 13 godzin. Wydaje mi się, że to trochę za długo. Wcześniej transakcje pobierały się około 7-8 godzin.

 

Dodatkowo dzisiejszego ranka, jak włączyłem pobieranie szybkie, zaczęły mi wyskakiwać błędy:

 

Nie udało się zapisać transakcji do aukcji nr 48xxxxxxx.

Nie istnieje klient xxxxxxxxx (237836268)

 

Takich błędów pojawiło się około 200.

 

Serwer pracuje na systemie Windows 7 oraz wersja bazy danych to 1.17 (wersja Sello 1.17.1)

 

Proszę o pomoc i podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Witam.

 

Od kilku dni bardzo długo pobierają się transakcje metodą pobierania Pełne dane. Transakcje pobierają się na jednym koncie około 13 godzin. Wydaje mi się, że to trochę za długo. Wcześniej transakcje pobierały się około 7-8 godzin.

 

 

Długie pobieranie to zasługa Allegro. Podejrzewam, że obecnie jest więcej ruchu na Allegro stąd większe opóźnienia.

Do tego dochodzą błędy w samym Allegro.

Np. ostatnio chciałem poedytować ręcznie trwające aukcje aby pododawać polecone allegro bo już konkurencja je ma, ale po prostu się nie dało pracować.

Co chwilę wyskakiwała biała strona, którą trzeba było odświeżać, ale nie od razu - trzeba było poczekać parę minut, bo inaczej dalej było biało.

 

Dodatkowo dzisiejszego ranka, jak włączyłem pobieranie szybkie, zaczęły mi wyskakiwać błędy:

 

Nie udało się zapisać transakcji do aukcji nr 48xxxxxxx.

Nie istnieje klient xxxxxxxxx (237836268)

 

Takich błędów pojawiło się około 200.

 

Serwer pracuje na systemie Windows 7 oraz wersja bazy danych to 1.17 (wersja Sello 1.17.1)

 

Proszę o pomoc i podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

 

Takie błędy pojawiają się cyklicznie u wszystkich i też są winą Allegro.

Trzeba je ignorować, bo wynikają z błędnych danych zwracanych przez Allegro.

Stąd konkluzja, że całe Allegro się sypie i miejmy nadzieję, że nie zatrudnią przed świętami do naprawy tego tej firmy od PKW  ;D ;D ;D

Link to postu

Witam.

 

Od kilku dni bardzo długo pobierają się transakcje metodą pobierania Pełne dane. Transakcje pobierają się na jednym koncie około 13 godzin. Wydaje mi się, że to trochę za długo. Wcześniej transakcje pobierały się około 7-8 godzin.

 

 

Długie pobieranie to zasługa Allegro. Podejrzewam, że obecnie jest więcej ruchu na Allegro stąd większe opóźnienia.

Do tego dochodzą błędy w samym Allegro.

Np. ostatnio chciałem poedytować ręcznie trwające aukcje aby pododawać polecone allegro bo już konkurencja je ma, ale po prostu się nie dało pracować.

Co chwilę wyskakiwała biała strona, którą trzeba było odświeżać, ale nie od razu - trzeba było poczekać parę minut, bo inaczej dalej było biało.

No i zapomniałeś polecić koledze restart wszystkich kompów ;)

 

Co do problemu to tak - Allegro wprowadza zmiany i znowu daje się to we znaki sprzedającym i kupującym. U nas co prawda pełne pobieranie idzie szybko, no ale to też kwestia dziennej ilości transakcji...

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...