Skocz do zawartości

Było super. Zróbmy to jeszcze raz

Polecane posty

Warto pomyśleć o paczkomatach, bo są dość popularne.

A jak Twoja konkurencja je ma, to znacznie zaniżasz swoją atrakcyjność oferty.

 

Nie tylko jest to wygodne dla odbiorcy, ale także jest to tani środek transportu, zwłaszcza, gdy są teraz za 7,99.

 

Często pytam sprzedawców, którzy nie mają tego w cenniku czy udostępnią paczkomat, niestety w większości otrzymuję odpowiedź, że nie, bo najbliższy jest 20 albo 40 km od nich.

 

Dla sprzedającego są też wygodne.

Przed paczkomatem zwykle nie ma kolejek :)

 

A nadawanie jest skrócone do minimum.

Skanujesz kod kreskowy i się otwiera okienko. Zamykasz i skanujesz kolejną.

 

No i miły pan Cię ciągle chwali, że było super i chce jeszcze raz  ;D ;D

 

Chociaż coś mi po głowie krąży, że spotkałem też paczkomatkę, gadającą kobiecym głosem.

 

Same zalety.   ;D

 

 

Link to postu

No to rzeczywiście oferta bogata ;P

 

Warto. Ja mam paczkomaty od dawna... Jak pierwszy raz poszedłem do oddziału nadać taką paczkę, to obsługa musiała gdzieś dzwonić o co biega. W końcu przyjęli i zaczęło się kręcić...

 

Od czasu wprowadzenia paczkomatów allegro wzrost ich paczek to jakieś + 60 - 70%. Nie ma co się dziwić, w tej kwestii inpost umie się zakręcić wokół interesu (nie mówię o listach! parę dni temu znajomy poszedł na rozprawę, żeby się dowiedzieć, że jest przełożona, a powiadomienie poszło inpostem...)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...