Skocz do zawartości

Subiekt GT i Kilka kont Allegro powiązanych z Sello na jednym Lapku

Polecane posty

Witam.

Tak w skrócie.

Chce mieć na jednym Laptopie Subiekta GT i kilka kont allegro powiązanych z Sello.

Nadmienię też że na każdym koncie będzie po kilka tysięcy aukcji.

Czy to wszystko będzie mi śmigać na jednym laptopie?

Nie jestem informatykiem więc sorki jeśli komuś się wydaje że są to błahe sprawy.

Dzięki za odpowiedź.

Link to postu

Przeciętne laptopy raczej nie słyną ze zbyt dużej wydajności, bo są w nich stosowane okrojone wersje komponentów. Wąskim gardłem w laptopie będzie zapewne pamięć masowa, więc warto zaopatrzyć laptopa w dysk SSD jeśli takiego nie posiada. Dokładnie na to pytanie nie odpowie chyba nikt, trzeba po prostu sprawdzić czy poziom pracy jest akceptowalny.

Link to postu

Witam.

Tak w skrócie.

Chce mieć na jednym Laptopie Subiekta GT i kilka kont allegro powiązanych z Sello.

Nadmienię też że na każdym koncie będzie po kilka tysięcy aukcji.

Czy to wszystko będzie mi śmigać na jednym laptopie?

Nie jestem informatykiem więc sorki jeśli komuś się wydaje że są to błahe sprawy.

Dzięki za odpowiedź.

 

To jest pytanie typu "czy moim samochodem dojadę nad morze w 4 godziny?". Nikt mi nie odpowie - jak osobiście nie sprawdzę, to się nie dowiem. Nawet nie napisałeś jakie są parametry tego komputera, ale go masz, więc instaluj - jak będzie go mało, to będzie wiadomo, że trzeba kupić coś szybszego...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...