Skocz do zawartości

Problem z aukcjami "do wyczerpania zapasów"

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

Aktualizując parametry aukcji Sello pobiera mi informacja na temat daty zakończenia aukcji choć w samym serwisie są one oznaczone i działają jako aukcje trwające do wyczerpania zapasów. Powoduje to, że pojawiają się one w zakładce aukcje kończące się dzisiaj choć w rzeczywistości na serwisie trwają nadal.

 

Mało tego Sello w aukcjach mających zakończyć print_screen_sello.thumb.jpg.642187a6ab0034ad5fcf838e34355ba6.jpgsię danego dnia pokazuje aukcje (oczywiście wystawione i działające w serwisie jako DWZ), których termin zakończenia już minął np. dzisiaj, tj. 09.04.2015 w aukcjach kończących się miałem aukcje z data zakończenia 27.03.2015 (a aukcja trwa w serwisie jako DWZ).

 

Bardzo utrudnia to korzystanie z programu i planowanie wszelkich powtórnych wystawiań aukcji - każdą trzeba sprawdzić czy aby na pewno nie trwa w serwisie jako DWZ a SELLO błędnie traktuje ją jako ograniczoną czasowo.

Link to postu

Sello wyświetla dane, które zwraca webapi Allegro dla aukcji.

 

 

Coś mi się wydaje, że może zachodzić inna ewentualność.

Otóż Sello wyświetla dla części aukcji daty zakończenia, a dla części nie wyświetla ich wcale.

Daty zakończenia są wszystkie stare, dawno minięte.

 

Z mojej pobieżnej analizy wynika, że aukcje, które kiedyś były jako 30 dni, a zmieniono je na "Do wyczerpania" mają zamrożoną datę zakończenia, starą.

 

A aukcje wystawione od nowa jako "Do wyczerpania" nie mają daty wcale.

 

I pojawia się problem - mam większość aukcji oznaczonych jako "kończące się dzisiaj" na ekranie start, a tak naprawdę nie kończy się żadna.

I ten stan jest stały.

 

Pobranie pełnych informacji o aukcjach nie zmienia tego stanu.

 

W zasadzie to fajnie byłoby mieć datę odnowienia aukcji "Do wyczerpania".

 

Czy API nie zwraca tej daty wcale ?

 

Może warto ujednolicić wówczas wyświetlanie daty wszystkich aukcji "Do wyczerpania".

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...