Skocz do zawartości

sello nexo pro - synchronizacjatowarów

Polecane posty

InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo:

 

Wyjątek: Na tym komputerze nie uruchomiono programu Nexo z podaną bazą podmiotu w bieżącej wersji - zrób to, aby móc podłączyć się do tego podmiotu,

 

Taki mam komunikat mimo ze podłączenie jest oki nic juz nie rozumiem.

 

Proszę o instrukcje krok po kroku

Link to postu

InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo:

 

Wyjątek: Na tym komputerze nie uruchomiono programu Nexo z podaną bazą podmiotu w bieżącej wersji - zrób to, aby móc podłączyć się do tego podmiotu,

 

Taki mam komunikat mimo ze podłączenie jest oki nic juz nie rozumiem.

 

Proszę o instrukcje krok po kroku

 

To może po kolei:

zaczynasz z nexo i już miałeś połączenie a teraz się zerwało czy nie możesz go ustanowić?

jaka wersja sello i nexo?

skąd wnioskujesz, że połączenie jest ok?

Link to postu

nexo pro wersja 5.1 sello wersja 1.18 . Po wpisaniu wszystkich danych zaznaczeniu bazy w sello oraz akceptowaniu wchodząc w zakładkę powiązane systemy sprzedaży widnieje status połączony.

 

Zaczynasz z nexo i już miałeś połączenie a teraz się zerwało czy nie możesz go ustanowić?

Przy jakich czynnościach pojawia się taki błąd?

Link to postu

Czy "Na tym komputerze nie uruchomiono programu Nexo z podaną bazą podmiotu w bieżącej wersji"?

 

Nexo działa w ten sposób, że w zależności od wybranej bazy wypakowuje sobie odpowiednią wersję programu. Aby Sello mogło współpracować z nexo w danej wersji trzeba najpierw uruchomić nexo na tym komputerze i zalogować się do wybranej bazy danych.

Link to postu

to jest pierwsze odpalenie sello i subiekta. w sello pisze ze jest połączenie po czym gdy chce synchronizowac towary wywala ten komunikat. suiekt jest uruchomiony i nie mam innej bazy dla mnie to jakas paranoja bo niby jest wszystko okej nawet wprowadzilem lipnego pz aby stan nie był zero i nadal nic bazy sie zgadzają połącznie niby jest więc w czym tkwi problem ??

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...