Skocz do zawartości

Problem z wystawieniem aukcji

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...

Dołączam do tego tematu.

Mam ten sam problem. Przejrzałem już całe forum, robiłem wszystko co było napisane, tj. wchodziłem w Zarządzenie Kontami i Licencjami, dwuklik na konto, klikałem OK, pobierało parametry lecz nadal opcja SKLEP nie jest odhaczona.

Próbowałem również zmieniać rejestrację i nadal nic.

Tych metod próbowałem wielokrotnie niestety bez sukcesu.

Sklep na allegro mam od kilku lat, opcja ta nie została wyłączona.

Przy wystawianiu nowej aukcji w polu Forma Sprzedaży nie ma nawet opcji SKLEP, są tylko Aukcja (z licytacją) oraz Kup Teraz (bez licytacji).

Link to postu

Dołączam do tego tematu.

Mam ten sam problem. Przejrzałem już całe forum, robiłem wszystko co było napisane, tj. wchodziłem w Zarządzenie Kontami i Licencjami, dwuklik na konto, klikałem OK, pobierało parametry lecz nadal opcja SKLEP nie jest odhaczona.

Próbowałem również zmieniać rejestrację i nadal nic.

Tych metod próbowałem wielokrotnie niestety bez sukcesu.

Sklep na allegro mam od kilku lat, opcja ta nie została wyłączona.

Przy wystawianiu nowej aukcji w polu Forma Sprzedaży nie ma nawet opcji SKLEP, są tylko Aukcja (z licytacją) oraz Kup Teraz (bez licytacji).

 

Jaką masz wersję sello? Przy 1.18.1 lub 1.18.2 powinno działać prawidłowo.

Link to postu

Tak. A po instalacji i uruchomieniu Sello wyskoczy komunikat o konieczności konwersji bazy danych do wyższej wersji - robisz ją i jak się skończy to będziesz mieć najnowsze Sello.

 

Tylko tak jak napisał kolega wyżej - najpierw sobie zarchiwizuj dane.

 

No i radzę się zapoznać z poradnikami na forum bo przeskok z wersji 1.9 na 1.18.1 to jak z Windows 95 na Windows 7 ;)

 

Więcej na ten temat masz w liście porad - pkt 1.4

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...