Skocz do zawartości

Pobieranie opisów aukcji - 27tys.

Polecane posty

Witam, mam mały problem. Chciałbym z poziomu sello wystawić aukcje, uzupełniając je przy okazji o nowe parametry, których wymaga allegro. Mam ich ok 27tys. Niestety, ale od paru dni próbuję pobrać pełne informacje o aukcjach, tj. opis html wraz z miniaturami. Licznik zatrzymał się 1090. Próbowałem aktualizować aukcje tylko niekompletne, bez skutku. Błędów w raportach żadnych nie mam, sello wydaje się pracować, cały czas wyświetlając "aktualizacja aukcji", próbowałem również na własnym webapi. Bardzo proszę o pomoc.

 

PS: Zauważyłem, że parę aukcji mimo kompletnej aktualizacji nie ma wartości "czas trwania", czy w bazie danych poprawić wartości na int30, jak w pozostałych? Czy to może być powodem zawieszania się aktualizacji? Czy istnieje możliwość podejrzenia dokładniejszych logów?

Link to postu

W zasadzie zaznaczenie opcji pobierania aukcji trwających z pełnymi danymi tylko dla niekompletnych aukcji powinno pobrać wszystkie aukcje - oczywiście sam proces może potrwać długo, bo opisy i zdjęcia są duże objętościowo.

 

Brak czasu trwania może wynikać z tego, że nie zostały pobrane jeszcze pełne dane dla tej aukcji - dane są pobierane w kilku krokach.

 

Logowanie komunikacji z serwisem można włączyć: w tym celu można napisać do nas na sello@insert.com.pl po instrukcję. Analiza takiego logu jednak będzie czasochłonna, bo plik wynikowy będzie bardzo dużych rozmiarów przy takiej liczbie aukcji.

Link to postu

Witam, mam mały problem. Chciałbym z poziomu sello wystawić aukcje, uzupełniając je przy okazji o nowe parametry, których wymaga allegro. Mam ich ok 27tys. Niestety, ale od paru dni próbuję pobrać pełne informacje o aukcjach, tj. opis html wraz z miniaturami. Licznik zatrzymał się 1090. Próbowałem aktualizować aukcje tylko niekompletne, bez skutku. Błędów w raportach żadnych nie mam, sello wydaje się pracować, cały czas wyświetlając "aktualizacja aukcji", próbowałem również na własnym webapi. Bardzo proszę o pomoc.

 

PS: Zauważyłem, że parę aukcji mimo kompletnej aktualizacji nie ma wartości "czas trwania", czy w bazie danych poprawić wartości na int30, jak w pozostałych? Czy to może być powodem zawieszania się aktualizacji? Czy istnieje możliwość podejrzenia dokładniejszych logów?

 

Czy te 27tys. to aukcje trwające (lub zakończone niedawno)? Bo jeśli są już zarchiwizowane przez allegro to takie chyba się nie ściągną do sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...