Skocz do zawartości

Powiązanie aukcji do wysłanych już paczek

Polecane posty

Rozumiem, tylko jeśli powiązuję aukcje to dopiero na nowe transakcje mogę wystawić dokument przez sello, a ja bym chciał zrobić to do zaległych. Jest taka możliwość? Jeśli tak to powiedz mi krok po kroku jak to ustawić.

 

Jeżeli masz w sello transakcję, która się utworzyła przed powiązaniem towarów z aukcjami to musisz wejść w taką transakcję, usunąć towary (bo to są towary jednorazowe, mimo, że mogą się tak samo nazywać jak te z subiekta) i dodać je ponownie przez link 'Dodaj z kartoteki". Wtedy powinno się dać zrobić ZK i dok. końcowy (dla jasności: musisz mieć subiekta i kartotekę towarów zaimportowaną do sello).

Link to postu

Przy ilości zamówień jaką mamy do zrobienia jest to ciężkie zadanie, do tego trzeba by poodznaczac wszystkie ptaszki, że paczka wysłana itp itd. Problem też jest taki, że nie można usunąć pierwotnej pozycji ponieważ jest ona zaciągnięta z aukcji. Trzeba by chyba wysłaną paczkę przywrócić do oczekujących na płatność co mija się z celem. Zależy mi na tym aby móc zaznaczyć wszystkie wysłane paczki i puścić dokumeny końcowe, lecz przestaję wierzyć, że będzie to możliwe :/

Link to postu

Przy ilości zamówień jaką mamy do zrobienia jest to ciężkie zadanie, do tego trzeba by poodznaczac wszystkie ptaszki, że paczka wysłana itp itd. Problem też jest taki, że nie można usunąć pierwotnej pozycji ponieważ jest ona zaciągnięta z aukcji. Trzeba by chyba wysłaną paczkę przywrócić do oczekujących na płatność co mija się z celem. Zależy mi na tym aby móc zaznaczyć wszystkie wysłane paczki i puścić dokumeny końcowe, lecz przestaję wierzyć, że będzie to możliwe :/

 

Raczej w sello przyjęta jest mniej więcej taka kolejność:

- transakcja

- dokument końcowy

- paczka

- drukowanie listy magazynowej

- drukowanie etykiet przewozowych

A u Ciebie jak? wysłałeś już paczkę i dopiero robisz dok. końcowe? Jeśli już tak to zrobisz je w zakładce: transakcje > wszystkie > wszystkie towary wysłane > zaznacz te co chcesz > PPM > dokumenty końcowe. Nie robię tak, więc nie wiem, czy to będzie skuteczne, potestuj.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...