Skocz do zawartości

Sello - integracja z kurierem InPost | program z InPostu

Polecane posty

Ale Sello działa normalnie na tej bazie ?

 

Zobacz jakie masz w Sello wpisane dane logowania.

 

Jeśli nie da się tego sprawdzić - trzeba będzie zainstalować SQL Server Management Studio i dodać użytkownika lub zmienić hasło na znane.

 

Sello działa normalnie, loguje sie poprzez autentykacje windows

 

 

Tutaj może być problem.

Bo ze screena nie wygląda aby ten program obsługiwał autentykację windows.

 

Sami instalowaliście SQL server  czy przez instalatora Insertu ?

Link to postu

W takim razie musicie włączyć SA lub - jeżeli jest włączone - zmienić hasło na takie, które znacie.

 

https://sudeeptaganguly.wordpress.com/2010/04/20/how-to-enable-sa-account-in-sql-server/

 

 

Do tego potrzebny będzie MS SQL Server Management Studio

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/mt238290.aspx

Link to postu

W takim razie musicie włączyć SA lub - jeżeli jest włączone - zmienić hasło na takie, które znacie.

 

https://sudeeptaganguly.wordpress.com/2010/04/20/how-to-enable-sa-account-in-sql-server/

 

 

Do tego potrzebny będzie MS SQL Server Management Studio

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/mt238290.aspx

 

Działa! Dzięki wielkie za pomoc, szacun, kłaniam się nisko :)

Link to postu

Paczkomaty też przejdą przez tą wtyczke? Bo mam wrażenie, że wtyczka widzi je jako "paczki".

 

Rodzaj paczki wybierasz na głównej stronie programu i takie potem widzisz. Ale jak wybierzesz 'paczkomaty' (wg swojej nazwy w Sello) to zaciągnie paczkomaty, ale wyśle je do truckera, czyli stworzy paczkę kurierską. To jest program integrujący sello z truckerem inpostu.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest coś lepszego na rynku niż ta wtyczka? Choćby płatnego?

Głównie chodzi mi o to, aby za jednym zamachem wyeksportować paczki i paczkomaty do inpostu, i zeby pobierał również wymiary i wagę paczki (np. z subiekta jeśli to wykonalne wogóle..)

Jak sobie radzicie z podzialem paczkomaty i kurier inpost?

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dojrzałem do przesiadki na wtyczke i mam kilka pytań.

1. Wtyczka pobiera mi numer faktury i nazwe z aukcji jako opis zawartosci paczki -

ale czasami jest tylko numer faktury, od czego to zależy?

2. Pomimo, że mam zaznaczone aby wpisywał też ilość sztuk niestety na wydruku tego nie ma..

3. W opcjach wtyczki mozna ustawić, aby wysokosc ubezpieczenia pobierał z sello - czyli o co chodzi? Gdzie w sello mozna takie rzeczy ustawic?

4. Jest możliwość ustawienia w sello wymiarów danego przedmiotu, zeby były eksportowane do wtyczki?

Link to postu

Ad 1 - nie przyglądałem się temu, ale może jak jest grupa to nie pobiera, a jak jedna rzecz w transakcji to pobiera jej nazwę?

 

Ad 2 - gdzie to masz zaznaczone?

 

Ad 3 - o ile pamiętam pobiera wartość ubezpieczenia ustawiasz sam, możesz zaznaczyć, że jeśli pobranie jest wyższe niż wpisana wartość ubezpieczenia to ustawi wartość pobrania

 

Ad 4 - nie ma

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Udało się komuś ogarnąć temat profili ustawień (na przykład do dwóch kont allegro) dla aplikacji? W instrukcji napisano:

 

Aby zdefiniować profile należy przygotować plik konfiguracyjny, w którym trzeba wskazać nazwę i ścieżkę do

profilu.

 

Ok - plik utworzony wg wzoru, ale jak się ma nazywać i gdzie mam go umieścić żeby to działało?

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...

Udało się naprawić problem.

 

 

No ale jak rozwiązałeś? Pochwal się bo może niedługo ja też będę szukał pomocy :)

 

W ustawieniach programu, gdzie wypełniamy dane nadawcy (nasze dane) w rubryce Państwo miałem wpisane Polska a należy wpisać PL. No ale dalej nie udało mi się rozwiązać problemu z etykietami, by tworzyło etykiety B6

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...