Skocz do zawartości

wyłączanie sello

Polecane posty

Notorycznie wyłącza mi się sello błąd ;

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: Sello.exe

  Wersja aplikacji: 1.19.1.2173

  Sygnatura czasowa aplikacji: 56449ea2

  Nazwa modułu z błędem: Allegro.dll

  Wersja modułu z błędem: 1.19.1.2173

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5644a0c9

  Kod wyjątku: c0000005

  Przesunięcie wyjątku: 0002832e

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.16.7

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: 8056

  Dodatkowe informacje 2: 8056d153a1b18c8b139838a229d58da3

  Dodatkowe informacje 3: 8e3f

  Dodatkowe informacje 4: 8e3f2bca33256f90c2f546138b777f55

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

U mnie też Sello się co jakiś czas wywala.

System chyba nie ma znaczenia, bo obecnie mam 10, a przedtem miałem 8.1 i to samo.

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: Sello.exe, wersja: 1.19.1.2173, sygnatura czasowa: 0x56449ea2
Nazwa modułu powodującego błąd: Allegro.dll, wersja: 1.19.1.2173, sygnatura czasowa: 0x5644a0c9
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0002832e
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x3668
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d1421e1f8bbe06
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Sello.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Allegro.dll
Identyfikator raportu: 4cb66a84-3517-468c-8bd2-3fdd722403c3
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

 

 

I tak samo nie wiem która czynność to wywołuje.

Ale jest jedna prawidłowość - dzieje się to gdy Sello chodzi samo w tle i nie ma interakcji z nim.

Podczas pracy jeszcze nigdy mi się nie wywaliło.

Link to postu

Chodzi o poprawkę KB3102429.

 

Wystarczy ją odinstalować i drukowanie do PDF działa.

 

Nie sądzę aby jednak to rozwiązało problem z fiskalizacją.

 

Ta poprawką zmienia czcionki w windowsie dodając nowe znaki.

Te znaki są niekompatybilne ze starym Crystal Reports używanym przez GT i stąd te problemy.

W najnowszym Subiekcie chyba się udało to naprawić, bo o tym pisali, ale nie sprawdzałem, bo tą poprawkę mam cały czas odinstalowaną.

 

Poza tym przecież instalacja nowego Subiekta nie wymaga abonamentu  :D

Link to postu

Chodzi o poprawkę KB3102429.

Dzięki, poczytam i ewentualnie odinstaluje tą poprawkę ale jakoś dziś udało się pracować bez wymaganych restartów.

 

Poza tym przecież instalacja nowego Subiekta nie wymaga abonamentu  :D

tak wiem, pisząc o braku abonamentu miałem na myśli, że nie potrzebuję nowej wersji i bez konieczności nie instaluję każdej nowo pojawiającej się wersji (no chyba, że Sello mnie do tego zmusi tak jak zrobiło to jakiś czas temu), ponieważ mam kilka programów które łączą się bezpośrednio do bazy subiekta, a na przeprowadzanie testów i ewentualnych zmian nie mam czasu.

 

Link to postu

Alwin, a co Twój wpis ma wspólnego z rozpoczętym wątkiem.

Robi sie tylko niepotrzebny bałagan :(

 

Jeżeli tak już Ci to przeszkadza to Ci napiszę, że u mnie Sello raz dziennie potrafi się samo wyłączyć, dzieje się to zazwyczaj gdy zostawię Sello na dłuższy czas "bezczynne", a po naciśnięciu Wyślij i odbierz pojawia się komunikat "Program przestał odpowiadać" i program się zamyka, ale nie przeszkadza mi to jak problem o którym napisałem, ponieważ wymaga on restartu, więc doszukuję się czegoś co może mieć coś wspólnego.

 

Rozumiem, że odwiedziłeś FAQ, zaktualizowałeś biblioteki, ewentualnie wysłałeś pliki dmp do analizy Sello samo się wyłącza. Co zrobić w takiej sytuacji?

Link to postu

Wydaje mi się, że synchronizacja automatyczna nie ma tutaj znaczenia.

Czasem Sello wywali się np. po 10 min. od włączenia (a po włączeniu zostało zminimalizowane), a zatem podczas pracy wszelkie synchronizacje w tym zakresie czasu są wywoływane bez problemów.

 

Bardziej jakby jakieś procesy czyszczenia pamięci lub czegoś takiego, które uruchamiają się gdy Sello jest Idle.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...