Skocz do zawartości

Sello 1.20 > Nexo / GT

Polecane posty

NEXO

Nie aktualizują się dane fakturowe: transakcja "ląduje" w Sello z danymi prywatnymi, klient podaje dane do faktury, wpisuje je do Sello. Przy tworzeniu dok. końcowego (faktury) pojawiają się na niej dane prywatne (klienta) a nie dane fakturowe (wpisane ręczenie wcześniej do sello).

 

NEXO/GT

Dzisiaj miałem potrzebę wpisania do transakcji tej samej pozycji w różnych cenach. Sello nie pozwoliło wpisać tego samego towaru jako kolejnej pozycji. A - wg mnie - powinno :)  Tak jak Subiekt pozwala (oczywiście komunikat że już jest na liście taki towar niech w Sello zostanie).

Link to postu

Gdzie wpisujesz dane fakturowe?

 

W Sello jest takie ograniczenie wprowadzone, trudno mi powiedzieć dlaczego, ale celowo zostało dodane w etapie projektowania. Doświadczenie pokazuje, że usuwanie takich ograniczeń może się odbić na wielu innych funkcjach, które trzeba będzie również zmodyfikować. Póki co wolałbym tego jednak nie ruszać.

Link to postu

Gdzie wpisujesz dane fakturowe?

 

W Sello jest takie ograniczenie wprowadzone, trudno mi powiedzieć dlaczego, ale celowo zostało dodane w etapie projektowania. Doświadczenie pokazuje, że usuwanie takich ograniczeń może się odbić na wielu innych funkcjach, które trzeba będzie również zmodyfikować. Póki co wolałbym tego jednak nie ruszać.

 

Dane wprowadzam po dwukliku na polu "Nabywca i adres". W GT też tak robię i jest OK (a przynajmniej tak mi się wydaje).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...