Skocz do zawartości

Można zmieniać ceny Kup Teraz w aukcjach ze sprzedażą ihaha! :)

Polecane posty

Dostaliśmy logi, zostały przeanalizowane, problem znaleziony, poprawiony, czeka na testy i na zrobienie hotfixa. Postaramy się na początku przyszłego tygodnia dostarczyć poprawkę do 1.20.

 

Super. Aż mi się tak zamarzyło, że od razu będzie w hotfixie wysyłanie/zmienianie cen na allegro...

no faktycznie, marzyciel... ;D Dobre i to, da się jakoś pracować

Link to postu
Aż mi się tak zamarzyło, że od razu będzie w hotfixie wysyłanie/zmienianie cen na allegro...

 

Na chwilę obecną cenę w ofercie, gdzie doszło do sprzedaży, zmienisz tylko przez formularz allegro i Menedżera Sprzedaży. Data udostępnienia tej opcji przez API nie jest jeszcze znana. Jeśli coś się zmieni, zamieścimy taką informację.

 

 

Link to postu

Aż mi się tak zamarzyło, że od razu będzie w hotfixie wysyłanie/zmienianie cen na allegro...

 

Na chwilę obecną cenę w ofercie, gdzie doszło do sprzedaży, zmienisz tylko przez formularz allegro i Menedżera Sprzedaży. Data udostępnienia tej opcji przez API nie jest jeszcze znana. Jeśli coś się zmieni, zamieścimy taką informację.

 

No to sobie pomarzyłem...

;)

Link to postu

A ja z innej półki ... w aukcji mam wpisaną cenę towaru z tagu Towar:Cena

 

Czy jest jakiś sposób żeby cena aktualizowała się sama np pobierała z ceny allegro. Wiem że z tagu towar cena będę musiał zrezygnować i wystawiać aukcję ponownie chyba że allegro umożliwi jeszcze edycję opisów?

Link to postu

Czy masz na myśli aktualizację ceny towaru w kartotece na podstawie ceny na aukcji? Takiej możliwości w Sello nie ma. Oczywiście dane są przechowywane w bazie SQL więc istnieje możliwość napisania dodatku, (lub polecenia SQL ) które zaktualizuje ceny w towarach.

Link to postu

1. Cenę w szablon wstawia sello z tag.

2. Wystawiam towar i wyswietla się cena wpisana z sello.

3. Zmieniam cenę na allegro - cena w opisie aukcji zostaje bez zmian (wiadomo dlaczego)

4. Jak w szablonie zastąpić tag Towar::Cena żeby cena pobierana była z allegro. Wtedy sama by się aktualizowała w opisie.

 

Nie wiem czy jest to możliwe technicznie. Aukcja wygląda głupio z inną ceną w allegro i inną w opisie. Jeśli rozwiązania nie będzie to pozostanie mi tylko wywalić ten tag z opisu i wystawiać aukcję od początku.

Link to postu

To chyba nie jest takie czasochłonne dla kumatego w php - tak mi się wydaje. A problem usuwania z wersji mobilnych łatwo przeskoczyć - niech się generuje jpg o przykładowej treści:  "W SUPER CENIE 24,99 zł"  - jak przez sposób wyświetlenia obrazek będzie wykoszony to nie zostanie śmieszna dziura na samą cenę...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...