Skocz do zawartości

Co z tym 1.21 ?

Polecane posty

Testy zajęły nieco więcej czasu niż zakładaliśmy. Do tego wyszło kilka problemów wymagających poprawy, no i uwzględnić trzeba 3 hotfixy, które były do wersji 1.20. One również wpływają na to przesunięcie.

 

Musicie mniej płacić TheBuggerowi, wtedy będzie się mniej przykładał do roboty i mniej błędów wykrywał.

Sello będzie dzięki temu szybciej wychodziło.

 

Genialne. Powinienem pisać poradniki old-025.gif

Link to postu

Pobieranie danych jest jeszcze po staremu, a odwlekamy to między innymi z powodu pojawienia się nowego API Allegro, o którym dowiedzieliśmy się w momencie rozpoczęcia prac nad nowym pobieraniem transakcji. Przez długi czas staliśmy w zasadzie w rozkroku, z jednej strony można przerobić mechanizm i wykorzystać stare API, z drugiej wiemy, że powstaje nowe API i stare nie będzie już rozwijane. Do starego zgłosiliśmy sugestię aby usprawnić pobieranie transakcji, ale prawdopodobnie nie zostanie rozpatrzona pozytywnie z racji powstawania nowego API. Idąc dalej, nowe API nie jest jeszcze gotowe i tak nie wiadomo do końca jaki plan wybrać. A jeszcze dochodzi do tego sprzedaż serwisu i wszystko może się zmienić. Sam widzisz, że nie są to łatwe decyzje, tym bardziej, że opracowanie nowego mechanizmu pobierania to jest spore wyzwanie i wiele kodu do wyrzucenia, poprawienia, przepisania. Zajmie to sporo czasu i szkoda by było zmarnować go i wyrzucić rozwiązanie do kosza.

Link to postu

Pobieranie danych jest jeszcze po staremu, a odwlekamy to między innymi z powodu pojawienia się nowego API Allegro, o którym dowiedzieliśmy się w momencie rozpoczęcia prac nad nowym pobieraniem transakcji. Przez długi czas staliśmy w zasadzie w rozkroku, z jednej strony można przerobić mechanizm i wykorzystać stare API, z drugiej wiemy, że powstaje nowe API i stare nie będzie już rozwijane. Do starego zgłosiliśmy sugestię aby usprawnić pobieranie transakcji, ale prawdopodobnie nie zostanie rozpatrzona pozytywnie z racji powstawania nowego API. Idąc dalej, nowe API nie jest jeszcze gotowe i tak nie wiadomo do końca jaki plan wybrać. A jeszcze dochodzi do tego sprzedaż serwisu i wszystko może się zmienić. Sam widzisz, że nie są to łatwe decyzje, tym bardziej, że opracowanie nowego mechanizmu pobierania to jest spore wyzwanie i wiele kodu do wyrzucenia, poprawienia, przepisania. Zajmie to sporo czasu i szkoda by było zmarnować go i wyrzucić rozwiązanie do kosza.

 

A czym nas zaskoczy 1.21? I dopytam: jak tam sobie radzą nexowcy? bo wstrzymują nam sello...

Link to postu

Jutro się dowiecie :). Jakichś dużych zaskoczeń na miarę nowego mechanizmu pobierania bym się nie spodziewał, raczej poprawki ułatwiające życie :).

 

A w sprawie nexo poruszyłeś górą i prawdopodobnie w kolejnej wersji będą okna :). Już pewne ruchy w tym zakresie zostały wykonane.

 

 

Wow, E-kupowanie porusz jeszcze temat dodatkowych programistów do Sello  ;D ;D

 

PS. - osobiście mnie przed Nexo właśnie te okna wstrzymują. Tak więc super  :D

Link to postu

A w sprawie nexo poruszyłeś górą i prawdopodobnie w kolejnej wersji będą okna :). Już pewne ruchy w tym zakresie zostały wykonane.

Ja? Jak? Nic mi nie udowodnicie...  ;D ;D ;D

Tylko posta napisałem na forum nexo... No może jeszcze kilka zgłoszeń przez nexo...

 

Wow, E-kupowanie porusz jeszcze temat dodatkowych programistów do Sello  ;D ;D

A mogę, mogę. Tylko w jakim kontekście? Braku działania ebay? Nie chciałbym, żeby Ci z góry się denerwowali na ST...

 

PS. - osobiście mnie przed Nexo właśnie te okna wstrzymują. Tak więc super   :D

;D Byle było jesienią, to będę miał pomoc na forum nexo... ;D

 

Link to postu

 

;D Byle było jesienią, to będę miał pomoc na forum nexo... ;D

 

 

 

Myślę, że jak te okna już będą działały, to więcej osób się przesiądzie na nexo, i będzie można rozszerzyć kampanię lobbingową.

 

Żeby tylko Bartek nie udzielał Nexowcom rad jak odpierać ataki... ;D ;D ;D ;D

Myślę, że zanim się wyszkolą to parę funkcjonalności uda się wcisnąć  :D :D :D:P :P :P

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...