Skocz do zawartości

Problem przy wysyłaniu aukcji

Polecane posty

Witam, od kilku dni borykam się z jednym problemem:

 

Od zmiany czasu muszę wystawiać aukcje z godzinnym wyprzedzeniem. Przykładowo jeśli chce coś wystawić o godzinie 13 to aukcje w sello muszę ustawić na 14

 

Nie wiem już co z tym fantem robić a trochę utrudnia mi to pracę. Ma może ktoś jakiś pomysł co poradzić na to?  ???

 

Link to postu

1. Proszę sprawdzić na zakładce atrybutów specyficznych, czy jest wybrana poprawna wartość parametru Typ. Można również wymusić pobranie parametrów z serwisu aukcyjnego w menu Sello i ponownie ustawić parametr Typ.

 

Nie mam dostępu do pobierania kategorii więc ten problem obeszłam zmieniając kategorię ze spodni na bluzy.

 

2.Aukcje są stworzone przez sello ale zawsze przy wyborze czasu wybieram planowanie przez allegro.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może jeszcze potwierdzić takie zachowanie?

 

Możemy się temu przyjrzeć, ale potrzebne by nam były logi z wysyłania aukcji. Instrukcję jak je włączyć i co z nimi zrobić można otrzymać mailowo pod adresem sello@insert.com.pl (proszę podać w mailu link do tego wątku).

 

Ja potwierdzę, dorzucę jeszcze:

 

Otóż problem z godziną wystawienia aukcji jest zwykle w okresie, gdy obowiązuje czas zimowy, zaś nie ma go gdy obowiązuje czas letni. Tak jakby Allegro, albo Sello nie interpretowały zmiany czasu z zimowego na letni. Problem występuje przy wystawianiu ofert z  Sello gdy aukcje są zaplanowane przez Allegro. dalej dorzucę jeszcze, że podobnie czas na tym forum jest ... wciąż letni:

 

godzina_na_sello_pl.png

 

więc może ma to coś wspólnego ;D ;D ;D A no i problem jest już któryś rok, znika latem :D :D :D

Link to postu

Sprawdzaliście ?

 

4.7 Resetowanie czasu synchronizacji w przypadku przestawienia w komputerze daty na przyszłą. Problem z datą. Nie działa automatyczne pobieranie danych do Sello.

 

https://forum.sello.pl/index.php?topic=7630.msg48437.0

 

 

Dzięki za link. Podąrzając za kwerendą podaną przez Ks. Robak'a wykonałem w programie serwisowym Sello polecenie:

 

update pd_AutoSyncTimes set pp_LastAuctionLastingReceive=NULL,

pp_LastAuctionEndedReceive=NULL, pp_LastAuctionSend=NULL,

pp_LastSaleReceive=NULL, pp_LastFeedbackReceive=NULL, pp_LastFeedbackSend=NULL,

pp_LastEmailReceive=NULL, pp_LastEmailSend=NULL, pp_LastEPSend=NULL,

pp_LastEPItemsReceive=NULL, pp_LastEPImportOrders=NULL

 

Odpowiedź w postaci "zaktualizowano jeden wiersz" przyjmuję jako potwierdzenie poprawnego wykonania kwerendy. Niestety nic to nie zmieniło. Tak jak Karin wciąż aby aukcje zaplanowane przez Allegro na godzinę 13:00 pojawiły się w naszym Prime Time'ie musimy je ustawiać na 14:00. Jakieś dalsze sugestie?

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Witam, od kilku dni borykam się z jednym problemem:

 

Od zmiany czasu muszę wystawiać aukcje z godzinnym wyprzedzeniem. Przykładowo jeśli chce coś wystawić o godzinie 13 to aukcje w sello muszę ustawić na 14

 

Nie wiem już co z tym fantem robić a trochę utrudnia mi to pracę. Ma może ktoś jakiś pomysł co poradzić na to?  ???

 

 

Problem zimą cały czas istnieje, nie pomogła wersja 1.22.0.

Musimy wystawiać godzinę później, aby aukcje wyszły punktualnie jak potrzeba.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Podeślij na sello@insert.com.pl log z wysyłania takich aukcji wraz z informacją nt. jednej z aukcji (tytuł) o jakiej godzinie zaplanowane jest wystawienie w Sello i o której faktycznie się wystawiła.

 

Informację jak włączyć log odsyłamy również mailowo.

 

 

Kurde nie zdąrzyłem wysłać Wam bazy, ale mogę potwierdzić, że obecnie, na czasie letnim problem znów nie występuje. Jak będzie czas zimowy obowiązywał odezwę się.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...