Skocz do zawartości

Gdzie w bazie Sello są miniaturki?, w której tablicy znajdują się miniaturki

Polecane posty

  • 5 miesięcy temu...

Coś się znów chrzani z miniaturkami, dziś nie mam ich w połowie prawie ofert.

Zastanawiam się BarteK'u, czy problem nie jest podobny jak testowaliśmy ostatnio nową Betę 1.23, tzn Allegro zrywa połączenie, czy coś w tym stylu i do Sello zasysa się sam opis bez miniaturek.

Tak to obecnie w praktyce u mnie dziś wygląda.

Link to postu

Dotyczy to aktualizacji istniejących w Sello aukcji czy pobierania nowych nieznanych?

 

 

 

Istniejące, te które zawsze miałem. Po pobraniu wszystkich danych z Allegro znów wskoczyły miniaturki. Dodam, że serwer mój mieli 24/7, stąd może jak jakiś serwer Allegro jest np w nocy ma przerwę serwisową, czy coś, to może nie pobierać faktycznie części opisu, czy jak, tak szukam przyczyny ...

Link to postu

No nie wiem, tak jak powiedziałem, nie jest to jakiś dramatyczny problem, piszę raczej informacyjnie. Serwer mieli u mnie 24/7 więc prędzej czy później i tak pobierze pełne dane raz bez zdjęć, a następnym razem ze zdjęciami.

 

Ja sobie poradzę, tylko piszę, że takie rzeczy się dzieją. Np rozwiązaniem byłoby chociaż umieszczenie info w logach, że "zdjęcia są niedostępne - pobierz później" - czy jak, ale luzik ja dam radę. Dla mnie to nie problem.

 

Raczej przeszkadza mi bardziej, że się komentarze już nie pobierają, no ale to inny wątek - przesłałem już Wam logi.

Link to postu

Pytanie, skąd Sello ma wiedzieć, że nie usunąłeś tych zdjęć z Allegro celowo :). Do komentarzy odpisałem mailowo.

 

No jeśli Allegro zwraca info, że wszystko OK, nie ma zdjęcia przez API, to faktycznie nie ma rozwiązania od strony technicznej żadnego. Ale może Allegro coś zwraca "serwer unavailable czy coś". No nic. OK już patrzę w temacie komentarzy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...