Skocz do zawartości

HYDEPARK: Ciekawe książki

Polecane posty

Dzisiaj LB. Odpoczywam od tych wszystkich zmian na Allegro i trochę odetchnę może, bo nowy system komentarzy mnie wkurzył, zatem do wieczora zarządziłem "dzień dobroci dla siebie" :D

Polecam każdemu bardzo szybko się czyta:

"STRATEGIE ZAKUPOWE"

 

negzak.jpg?raw=1

 

 

RECENZJA

 

 

Wrzucajcie tu ciekawe książki z naszej branży o najróżniejszej tematyce, pomocnej w prowadzeniu sklepiku.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Kolejna istotna pozycja na półce sprzedawcy na Allegro. Grafika komputerowa Opensource tym razem w wydaniu dla początkujących. Mnóstwo przykładów i ćwiczeń praktycznych na dołączonych plikach. Bardzo na czasie (temat zmiany miniaturek).

 

 

Polecam wszystkich których nie stać na "Foto Szopa". Potężne możliwości programu.

 

gi28pw.jpg

 

 

A tu przykładowy rozdział na stronie wydawnictwa:

 

ROZDZIAŁ

 

 

 

 

 

 

Książak strzał w 10 :D W znakomitej większości autor podaje jak obrabiać fotki. Bałem się podejścia autora od strony tworzenia grafiki komputerowej a tu praktycznie tylko o tym jak foty obrabiać: kadrować, nasycać kolorami, balansy bieli super, podstawy, nic strasznego.

Link to postu

Kolejna istotna pozycja na półce sprzedawcy na Allegro. Grafika komputerowa Opensource tym razem w wydaniu dla początkujących. Mnóstwo przykładów i ćwiczeń praktycznych na dołączonych plikach. Bardzo na czasie (temat zmiany miniaturek).

 

 

Polecam wszystkich których nie stać na "Foto Szopa". Potężne możliwości programu.

 

gi28pw.jpg

 

 

A tu przykładowy rozdział na stronie wydawnictwa:

 

ROZDZIAŁ

 

 

 

 

 

 

Książak strzał w 10 :D W znakomitej większości autor podaje jak obrabiać fotki. Bałem się podejścia autora od strony tworzenia grafiki komputerowej a tu praktycznie tylko o tym jak foty obrabiać: kadrować, nasycać kolorami, balansy bieli super, podstawy, nic strasznego.

 

Męczyłem GIMPa w związku z ostatnimi zmianami, ale widzę, że jego potencjał jest dużo większy.

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tej książce.

Link to postu

I trzeba było narzekać na Allegro, że miniaturki zmuszają przerabiać? Podciągnęli się w obróbce zdjęć? No...  :D

 

A no, a no :D

Dzięki allegro podciągnąłem się w html-u i css (rzeźbiąc przy własnym sklepie www), dzięki allegro nauczyłem się obróbki zdjęć.

Wszyscy tak narzekają, a zobacz jacy z nich dobrzy ludzie - skutecznie motywują do nauki nowych umiejętności :D :D ;D ;D ;D

Link to postu

I trzeba było narzekać na Allegro, że miniaturki zmuszają przerabiać? Podciągnęli się w obróbce zdjęć? No...  :D

 

A no, a no :D

Dzięki allegro podciągnąłem się w html-u i css (rzeźbiąc przy własnym sklepie www), dzięki allegro nauczyłem się obróbki zdjęć.

Wszyscy tak narzekają, a zobacz jacy z nich dobrzy ludzie - skutecznie motywują do nauki nowych umiejętności :D :D ;D ;D ;D

 

ooo to jest następna książka jaką tu wstawię za jakiś czas już stoi na półce i czeka "HTML i CSS" ha ha ha ha :D :D :D

Link to postu
  • 1 rok później...

Polecam każdemu w temacie fotografii m.in fotografii produktowej, tym razem Video Book cena przyzwoita, na pewno przyspieszyła mi znacznie pracę z Lightroomem. Po kilku dniach już śmigam w programie, dodatkowo autor dzieli się swoimi doświadczeniami w pracy z fotografiami na podstawowym poziomie, bardzo dla każdego początkującego amatora to pożyteczne wydawnictwo, można obejrzeć przykładowe rozdziały na stronach Helion.Pl Po zakupie link natychmiast przychodzi na maila, żadnych problemów.

 

vpcsl5.jpg?raw=1

 

vphlim.jpg?raw=1

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...