Skocz do zawartości

Brak zdjęć po pełnej synchronizacji z Subiekt GT

Polecane posty

Witam,

 

Próbuje podmienić / dodać miniatury za pomocą zmian zbiorczych ale niestety miniatury nie chcą się pobierać. Ogólnie problem chyba leży w tym że nawet w towarach ich nie widzę. W subiekcie do każdego towaru mam przypisane kilka zdjęć a w sello nie mam żadnego po synchronizacji.

 

Proszę o pomoc.

Link to postu
Zmiana miniatur dotyczy towarów czy aukcji?

Cel jaki chcę osiągnąć to podpięcie zdjęcia np. nr1 z subiekta jako miniaturę do aukcji. Nie mniej jednak zdjęcia nie pobierają się z subiekta do sello, częściowo jakieś mam ale nowych brak.

 

sprawdź w Sello co masz ustawione:

 

Administracja -> Zewnętrzny system sprzedaży -> Towary -> Pobieranie zdjęć

Do wczoraj miałem zaznaczone " tylko przy pierwszej.." teraz mam "przy każdej..." ale zdjęcia się nie pobierają.

Link to postu

Do wczoraj miałem zaznaczone " tylko przy pierwszej.." teraz mam "przy każdej..." ale zdjęcia się nie pobierają.

No to teraz :

 

W subiekcie zaznacz te produkty, które chcesz zsynchronizować.

 

PPM -> Zbiorcze -> Odznacz do serwisu aukcyjnego

następnie:

PPM -> Zbiorcze -> Zaznacz do serwisu aukcyjnego

 

W Sello uruchom synchronizację z Subiektem

Link to postu

Odznaczać nie trzeba, wystarczy ponowne zaznaczenie już zaznaczonych - chodzi o to, aby w jakikolwiek sposób Subiekt zaktualizował datę ostatniej modyfikacji towarów. Wtedy Sello je pobierze ponownie.

A czy w nowej metodzie synchronizacji z Subiektami przewidujecie jakąś opcje w stylu "wymuś pobranie i aktualizację wszystkich towarów z Subiekta"?

 

Tak tylko piszę, że przydałaby się ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...