Skocz do zawartości

Automatyczna rejestracja wpłat w SELLO

Polecane posty

Witam

 

Chciałem zrobić narzędzie do automatycznej rejestracji wpłat za przesyłki pobraniowe. Mam plik z numerem przesyłki + kwotę za pobranie + datę

Pytanie:

Jakie pola tabeli tr__Transaction (i czy tylko w tej tabeli) muszę uzupełnić, aby wpłata była poprawnie zarejestrowana ?

Z tego co udało mi się ustalić to po zarejestrowaniu wpłaty zmienia się wartość w polach:

tr_paid = z 0 na 1

tr_Remittance = wpisać kwotę która wpłynęła na poczet pobrania

tr_RemittanceDate = wpisać datę wpłaty

tr_DoNotAutoCopyDataFromForms = z 0 na 1

 

 

Pozdrawiam

Link to postu

Witam

 

Chciałem zrobić narzędzie do automatycznej rejestracji wpłat za przesyłki pobraniowe. Mam plik z numerem przesyłki + kwotę za pobranie + datę

Pytanie:

Jakie pola tabeli tr__Transaction (i czy tylko w tej tabeli) muszę uzupełnić, aby wpłata była poprawnie zarejestrowana ?

Z tego co udało mi się ustalić to po zarejestrowaniu wpłaty zmienia się wartość w polach:

tr_paid = z 0 na 1

tr_Remittance = wpisać kwotę która wpłynęła na poczet pobrania

tr_RemittanceDate = wpisać datę wpłaty

tr_DoNotAutoCopyDataFromForms = z 0 na 1

 

 

Pozdrawiam

 

O ciekawe narzędzie daj znać jak będzie gotowe :D

Link to postu

Kod w transakcji przy oznaczaniu transakcji jako opłaconej jest dosyć skomplikowany, wykonuje on wiele różnych przeliczeń, analizuje towary, paczki itp. Stąd bezpośrednio z kodu trudno mi podać jakie pola w bazie się zmieniają (nie zmieniamy ich ręcznie, robi to sam framework na którym działa Sello).

Wydaje się, że te wspomniane pola będą wystarczające ale przeanalizowanie tego czy tylko to jest dosyć czasochłonne.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Tylko czy to jest teraz potrzebne, jak nie wystawiamy już komentrzy. Mnie osobiście to było potrzebne, żeby komentarze wystawić tym, co opłacili paczki pobraniowe.

 

Wg mnie teraz można tam wejść co jakiś czas i wysztko "opłacić" albo nic nie robić. Ważne, żeby w Subiekcie był w tym względzie porządek.

 

Chyba, że potrzebujesz porządku w tym względzie w Sello z innym powodów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...