Skocz do zawartości

Problemów z odbiorami w punkcie ciąg dalszy - podaj kod odbioru przesyłki? wtf?

Polecane posty

Problemów z odbiorami w punkcie ciąg dalszy - podaj kod odbioru przesyłki? wtf?

 

Odbiorcy twierdzą, że pracownicy w okienku w urzędach Poczty Polskiej zaczęli od nich żądać jakiś kodów odbiorów przesyłek bo inaczej nie mogą wydać paczki. Czy ktoś wie o co może chodzić?

Link to postu

Problemów z odbiorami w punkcie ciąg dalszy - podaj kod odbioru przesyłki? wtf?

 

Odbiorcy twierdzą, że pracownicy w okienku w urzędach Poczty Polskiej zaczęli od nich żądać jakiś kodów odbiorów przesyłek bo inaczej nie mogą wydać paczki. Czy ktoś wie o co może chodzić?

 

W paczkomatach taki kod otrzymuje odbiorca gdy paczka jest gotowa do odbioru.

 

Być może tutaj jest tak samo.

 

Stąd to wymaganie podania komórki, bo na stacjonarny nie da się wysłać SMS :P

Link to postu
Odbiorcy twierdzą, że pracownicy w okienku w urzędach Poczty Polskiej zaczęli od nich żądać jakiś kodów odbiorów przesyłek

 

U nas to samo się zdarzyło. Okazuje się, że pracownicy poczty w danym punkcie jacyś niedouczeni byli. Wszystko wyjaśnione z opiekunem i potwierdzone. Nie istnieje coś takiego jak kod odbioru w przypadku opcji "Odbiór w punkcie".

Link to postu

Odbiorcy twierdzą, że pracownicy w okienku w urzędach Poczty Polskiej zaczęli od nich żądać jakiś kodów odbiorów przesyłek

 

U nas to samo się zdarzyło. Okazuje się, że pracownicy poczty w danym punkcie jacyś niedouczeni byli. Wszystko wyjaśnione z opiekunem i potwierdzone. Nie istnieje coś takiego jak kod odbioru w przypadku opcji "Odbiór w punkcie".

Dzięki za wytłumaczenie. Super że się wyjaśniło bo ostatnio mam już dość tych odbiorów w punkcie. W ciągu ostatniego miesiąca mam z nimi więcej problemów niż przez ostatnie dwa lata łącznie. No ale wiadomo, że nieszczęścia chodzą parami... czwórkami... ósemkami... ;)

Link to postu

Odbiorcy twierdzą, że pracownicy w okienku w urzędach Poczty Polskiej zaczęli od nich żądać jakiś kodów odbiorów przesyłek

 

U nas to samo się zdarzyło. Okazuje się, że pracownicy poczty w danym punkcie jacyś niedouczeni byli. Wszystko wyjaśnione z opiekunem i potwierdzone. Nie istnieje coś takiego jak kod odbioru w przypadku opcji "Odbiór w punkcie".

 

Coś mi się to dziwne wydaje.

 

Jeżeli pani z okienka żąda podania numeru, to znaczy, że u siebie jakiś numer do porównania ma.

 

Być może te numery jeszcze nie weszły w życie, tzn. klienci ich nie otrzymują, ale w okienkach już są i niedługo będą obowiązkowe.

Link to postu

Być może te numery jeszcze nie weszły w życie, tzn. klienci ich nie otrzymują, ale w okienkach już są i niedługo będą obowiązkowe.

Mam nadzieję, że to nie wejdzie bo wtedy będziemy mieć masę problemów - klienci nie podają numeru komórkowego, a maili nie czytają i jeszcze będą mieć do nas pretensje, że nie dostali kodu :(

Link to postu

Być może te numery jeszcze nie weszły w życie, tzn. klienci ich nie otrzymują, ale w okienkach już są i niedługo będą obowiązkowe.

Mam nadzieję, że to nie wejdzie bo wtedy będziemy mieć masę problemów - klienci nie podają numeru komórkowego, a maili nie czytają i jeszcze będą mieć do nas pretensje, że nie dostali kodu :(

 

Zdaje się, że paczki pocztowe miały być odbierane też w RUCH-ach? Może się przygotowują? I zamiast do softu RUCH-u to wdrożyli to na Urzędy? :)

Link to postu

Polecam artykuł:

https://media.poczta-polska.pl/pr/329913/poczta-polska-klienci-odbiora-przesylki-paczkowe-w-kioskach-i-salonikach-sieci-ruch

 

Po to te wszytskie zmiany chyba.

 

Ciekawi mnie za to jak się będą kształtować ceny na odbiór w punkcie?

Po ostatnim aneksie mam 1zł więcej.

 

Kiedyś za odbiór w punkcie było pocztex48 minus 2zł a teraz mam minus 1zł.

Oczywiście za wszystko zapłaci klient ostateczny :)

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Kurcze nie wiem jak to ugryźć po zmianie dostawcy internetu dalej nie mam mapki:

 

[attachment=1]

 

Ktoś coś wie jak to przeskoczyć ?

 

 

 

Na szybko, to w EN wybierzesz ten kiosk ręcznie.

 

W innej przeglądarce pewnie próbowałeś?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...