Skocz do zawartości

Ile dodajecie nowych ofert / miesiąc ?

Polecane posty

Od wielu miesięcy piętrzy się u mnie robota w firmie, załatwianie spraw codziennych tj. wysyłka, rozliczenia, utrzymanie magazynu, płatności, serwisowanie, korespondencja z Klientami / ofetowanie / zamówienia, przyjęcia towaru zajmuje mi tyle czasu, że nie mogę już dodawać nowych ofert. Mam zator i nie wiem co dalej w tym temacie.

 

Znajduję może kilka godzin w miesiącu, aby poznać działanie dwóch kolejnych oferowanych przez moje sklepy urządzeń elektronicznych i znajduję czas aby je obfotografować i opisać sensownie jedynie dwóch (słownie: 2) nowych ofert.

 

 

Jak jest u Was? Jaka branża i ile ofert / miesiąc? Kto Wam to prowadzi (pracownik / Wy sami / zewnętrzna firma)?

 

Ja zaczynam:

 

branża - elektronika

nowe opisy ofert w miesiącu - 2szt.

tworzący nowe oferty - ja sam

 

: (((((

Link to postu

Od wielu miesięcy piętrzy się u mnie robota w firmie, załatwianie spraw codziennych tj. wysyłka, rozliczenia, utrzymanie magazynu, płatności, serwisowanie, korespondencja z Klientami / ofetowanie / zamówienia, przyjęcia towaru zajmuje mi tyle czasu, że nie mogę już dodawać nowych ofert. Mam zator i nie wiem co dalej w tym temacie.

 

Znajduję może kilka godzin w miesiącu, aby poznać działanie dwóch kolejnych oferowanych przez moje sklepy urządzeń elektronicznych i znajduję czas aby je obfotografować i opisać sensownie jedynie dwóch (słownie: 2) nowych ofert.

 

 

Jak jest u Was? Jaka branża i ile ofert / miesiąc? Kto Wam to prowadzi (pracownik / Wy sami / zewnętrzna firma)?

 

Ja zaczynam:

 

branża - elektronika

nowe opisy ofert w miesiącu - 2szt.

tworzący nowe oferty - ja sam

 

: (((((

 

Myślałem, że tylko ja tak mam... Celem jest żeby codziennie dodać / uaktualnić / poprawić / przemyśleć plan sprzedaży/opłacalności dla min. 5 ofert. I tym sposobem mam przed sobą ten cel... ;)

Link to postu

od 50 do 180 aukcji... dziennie, własne zdjęcia i własne opisy

 

ile osób się tym zajmuje ?

 

1 osoba wystawia aukcje

1 osoba zajmuje się foto + obróbka graficzna fot (+ grafiki na potrzeby sklepu, banery itd.)

1 w porywach do 2ch osób jak jest coś pilnego robi opisy (+ odbieranie telefonów razem z innymi z BOKU)

 

Można ? Można :)

 

Dodam tylko, że mój rekord to 168 aukcji wystawionych w 1 dniu... sam + obróbka fot do tych aukcji i wystawienie tego wszystkiego na sklepie i jeszcze być jako pomoc IT dla innych ;) człowiek orkiestra

Link to postu

Ile u was trwa dzień, w takim razie? :D

 

5 dni, pracujemy po 8h zazwyczaj... :) Zgrany zespół, kilka dodatkowych programów i przede wszystkim program do zarządzania projektami i leci.

 

Możesz coś napisać o programie do zarządzania projektami? W jaki sposób korzysta się, co daje realnie ..... ?

Link to postu

Ile u was trwa dzień, w takim razie? :D

 

5 dni, pracujemy po 8h zazwyczaj... :) Zgrany zespół, kilka dodatkowych programów i przede wszystkim program do zarządzania projektami i leci.

 

A teraz pochwal się, jaki to asortyment? :)

Bo ja mogę wystawić jednym klikiem 40 aukcji tego samego produktu ale w innym rozmiarze (średnicy lub długości) gdzie opis to kopiuj-wklej powiększony/pomniejszony o parę cyferek :)

Link to postu

Ja w urządzeniach elektronicznych poświęcam wiele czasu na zrozumienie co i jak działa, bo ludzie mają najróżniejsze pytania, czy zadziała tak, czy zadziała siak, czy zadziała z windows XP itd, itd...

Do tego jak sterowniki nie ruszą, to trzeba szukać przyczyny. Kiedyś prosta karta USB kłóciła się z innymi sterownikami i straciłem na samą jej instalację ok 2 dni ...

Obfotografowanie i reszta to znów wiele godzin pracy, ...

Link to postu

Ile u was trwa dzień, w takim razie? :D

 

5 dni, pracujemy po 8h zazwyczaj... :) Zgrany zespół, kilka dodatkowych programów i przede wszystkim program do zarządzania projektami i leci.

 

A teraz pochwal się, jaki to asortyment? :)

Bo ja mogę wystawić jednym klikiem 40 aukcji tego samego produktu ale w innym rozmiarze (średnicy lub długości) gdzie opis to kopiuj-wklej powiększony/pomniejszony o parę cyferek :)

 

Ogrodowe rzeczy głównie, odstraszacze, zraszacze... wszystko właściwie co z ogrodnictwem i hodowlą związane

Link to postu

Kierownik powiedział, że nie.

 

Nieźle, nie chce sobie psuć rynku, po co opuścić cenę, jak można towar zutylizować.

 

Raczej po prostu nie mieli takich możliwości :) Zależy jaki LVL wbił kiero jak niski to miał słabe czary ;)

 

Niedawno kupiłem drona w Mediamarkcie nówka sztuka nie śmigana - leżała z pół roku u nich, gdzieś na półce - nawet nie wiedzieli że ją mieli (w magazynie 0), rachu ciachu, gadka szmatka z kierownikiem i okazało się że z 3200 (Cena najniższa na allegro - oni mieli akurat po 3400 ten model) cena spadła do 2500 :) Można ? Można, ale ten kiero miał pewnie lepsze czary niż ten z biedry ;]

Link to postu

W MediaMarktach i Saturnach ogólnie chyba lepsi magowie sprzedają ;). Jak kupowałem aparat fotograficzny, to na półce była wyższa cena niż na stronie www. Po rozmowie z panią opiekującą się działem, sprzedała mi go po jeszcze niższej cenie :).

 

Trzeba mieć chody ;) Ja regularnie kupuję w Mediaexpert. Raz, że polska firma, dwa że na wszystko można wyszarpać rabaty i gratisy, trzy - już 4 razy załatwiłem raty 0% (prawdziwe ZERO).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...