Skocz do zawartości

pobieranie wiadomości

Polecane posty

jedno z interi od kilkunastu lat i kilka na własnej domenie na serwerach home

thunderbird skonfigurowany na szybko sciąga je normalnie - tym samym jestem pewien, że to problem sello

 

 

 

Hmmm tam gdzie dodaje się konta mailowe, masz taki przycisk do testowania połączenia z serwerem mailowym, Kliknij ten przycisk i zobacz, czy pokazuje Ci komunikat:

 

OK

Link to postu

1 konto na allegro

nic nie ustawiałem w filtrach lecz próbując rozwiązać problem na wszelki wypadek je resetowałem

reguły wiadomości nie grzebane

sello po prostu nie zapisuje mi tych wiadomości u siebie

w piatek jeszcze działało - wyłączony w piatek

uruchomiony w poniedziałek i nie działa...

program jakoś tam znam - od kilku lat na nim pracuję... :) mam wersję 1,23,0,2424

 

jest nowsza?

jeśli t ak to zainstaluję

Link to postu

Jeśli wiadomości by się nie zapisywały to w raporcie powinien pojawić się błąd. Czy są jakieś błędy w raporcie w pełnym logu?

 

Jeśli nie ma błędów to trzeba by zajrzeć do bazy, czy te wiadomości się zapisują czy nie.

Można to zrobić poleceniem SQL wykonanym np poprzez program serwisowy Sello lub Microsoft SQL Server Management Studio

 

select em_Subject, em_Received from em__Email order by em_Received desc

 

Proszę sprawdzić czy w są tam ostatnio pobrane wiadomości. Obok tematu wyświetli się data pobrania, najnowsze na początku.

 

program jakoś tam znam - od kilku lat na nim pracuję... Uśmiech

Niestety nie znam każdego użytkownika, jego stażu oraz umiejętności :), dlatego nieraz pytamy o szczegóły, które mogą się wydawać oczywiste dla doświadczonych użytkowników.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...