Skocz do zawartości

NIE MOŻNA WYSTAWIĆ AUKCJI ,, T-SHIRT DAMSKI,, KOSZULE MĘSKIE

Polecane posty

Witam

1/Przy wystawianiu aukcji KOSZULE pojawia się błąd: ZDALNY SERWER ZWRÓCIŁ BŁĄD.NIEPOPRAWNE PRZEKAZANIE PARAMETRÓW STRUKTURY, PRZEKAZANO NIEISTNIEJĄCE POLE FORMULARZA SPRZEDAŻY - FID 27332

NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ PARAMETRU - WZÓR.

 

2/Przy wystawianiu aukcji T-SHIRT DAMSKI pojawia się błąd: ZDALNY SERWER ZWRÓCIŁ BŁĄD.NIEPOPRAWNE PRZEKAZANIE PARAMETRÓW STRUKTURY, PRZEKAZANO NIEISTNIEJĄCE POLE FORMULARZA SPRZEDAŻY - FID 26492

NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ PARAMETRU - ZAPIĘCIE.

3/Przy wystawianiu aukcji BLUZY MĘSKIE pojawia się błąd: ZDALNY SERWER ZWRÓCIŁ BŁĄD.NIEPOPRAWNE PRZEKAZANIE PARAMETRÓW STRUKTURY, PRZEKAZANO NIEISTNIEJĄCE POLE FORMULARZA SPRZEDAŻY - FID 27315

NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ PARAMETRU - ZAPIĘCIE.

4/Przy wystawianiu aukcji kategoria BIEGANIE KOSZULKI pojawia się błąd: ZDALNY SERWER ZWRÓCIŁ BŁĄD.NIEPOPRAWNE PRZEKAZANIE PARAMETRÓW STRUKTURY, PRZEKAZANO NIEISTNIEJĄCE POLE FORMULARZA SPRZEDAŻY - FID 26114

NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ PARAMETRU - STAN.

5/Odzież, Obuwie, Dodatki > Odzież męska > Okrycia wierzchnie > Kurtki Przy wystawianiu aukcji pojawia się błąd: ZDALNY SERWER ZWRÓCIŁ BŁĄD.NIEPOPRAWNE PRZEKAZANIE PARAMETRÓW STRUKTURY, PRZEKAZANO NIEISTNIEJĄCE POLE FORMULARZA SPRZEDAŻY - FID 27315

6/BIEGANIE/KURTKI RÓWNIEŻ BŁĄD

Dziś kilka razy wymuszałem pobieranie kategorii i błędy są dalej :(

 

Pozdrawiam

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Dziękuje za odpowiedź . Udało mi się usunąć, ale mam już inny przypadek , którego nie mogę rozwiązać.

 

Kategoria:

Odzież, Obuwie, Dodatki > Obuwie > Obuwie > Damskie > Pozostałe

 

Błąd:

Nie pobrano parametru wymaganego dla wybranej kategorii. Rozmiar - fid. 28644

Nieprawidłowa wartość parametru (nie można odczytać nazwy pola)

 

Już kiedyś miałem problemy ze zmianami zbiorczymi w tej kategorii. Czy wiąże się to ze zmianami allegro w tym wyborze rozmiarów, który był kiedyś?

Link to postu

Allegro bardzo intensywnie zmienia ostatnio parametry i w ogóle zmienia sposób ich obsługi (działają one inaczej w API niż do tej pory).

 

Generalnie w takim wypadku proszę spróbować pobrać parametry z opcją wymuszenia i ponownie sprawdzić czy można ustawić parametr Rozmiar.

 

Jeśli w aukcji pojawia się kilka pól rozmiar, to proszę usunąć zmianami zbiorczymi te, które nie mają fida 28644 - bo ten musi zostać jako wymagany.

Link to postu

Allegro już za chwilkę faktycznie zamknie "stary" formularz wystawiania , czy ta nadchodząca aktualizacja Sello będzie już z możliwością wystawiania ofert bez html , czyli na nowych wymaganych warunkach? Czy coś wiadomo co będzie z wznowieniami starych ofert wystawionych jeszcze na szablonie z html?

pozdrawiam

Link to postu

U mnie te błędy się pojawiają, jak w aukcji przygotowanej zmienię kategorię (nawet o jeden poziom). Wtedy przy wysyłaniu wywala błąd o nieistniejącym polu formularza. Ale jak to szybko naprawić? Wchodzę w każdą aukcję, w specyficzne i po prostu klikam ok. Przy następnej próbie aukcja się wysyła.

 

Link to postu

Przeciążony serwer Allegro - odpowiada zbyt wolno. Zapewne po godzinach szczytu problem ustąpi.

 

Natomiast co do samych parametrów to jaka to kategoria (nazwa i numer)?

 

generalnie wisi mi od wczoraj 137 aukcji nie wystawionych z tego podwodu kategorie większość  RTV i AGD > Elektronika > itd np 67222 i 67342 itp

 

Link to postu

wstawiłem plik jak to wyglada przy próbie recznego sprawdzenia opłaty wtedy widać tez co jest nie tak

 

Jeśli masz najnowsze sello to zmianami zbiorczymi usuń ten fid z parametrów przygotowanej do wystawienia aukcji, potem otwórz aukcję i sprawdź ją ale bez wchodzienia w zakładkę specyficzne. Powinno zadziałać.

 

Wina leży po stronie allegro, które niespodziewanie wprowadziło zmiany w specyficznych.

Link to postu

wstawiłem plik jak to wyglada przy próbie recznego sprawdzenia opłaty wtedy widać tez co jest nie tak

 

Jeśli masz najnowsze sello to zmianami zbiorczymi usuń ten fid z parametrów przygotowanej do wystawienia aukcji, potem otwórz aukcję i sprawdź ją ale bez wchodzienia w zakładkę specyficzne. Powinno zadziałać.

 

Wina leży po stronie allegro, które niespodziewanie wprowadziło zmiany w specyficznych.

 

mam stara wersje(1,15) sello jest tam zmiana zbiorcza ale jest tyle opcji i żadna nie pasuje nie czegoś takiego jak NOWE b2.png.0f9583a7fdbfe6f071435eab913c9350.png  b3.thumb.png.94fd8ebc527d278f6eeaec0e61a28a22.png

Link to postu

wstawiłem plik jak to wyglada przy próbie recznego sprawdzenia opłaty wtedy widać tez co jest nie tak

 

Jeśli masz najnowsze sello to zmianami zbiorczymi usuń ten fid z parametrów przygotowanej do wystawienia aukcji, potem otwórz aukcję i sprawdź ją ale bez wchodzienia w zakładkę specyficzne. Powinno zadziałać.

 

Wina leży po stronie allegro, które niespodziewanie wprowadziło zmiany w specyficznych.

 

mam stara wersje(1,15) sello jest tam zmiana zbiorcza ale jest tyle opcji i żadna nie pasuje nie czegoś takiego jak NOWE [attachment=2]  [attachment=1]

 

Poprawka pojawiła w tej wersji:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=10031.0

 

Przy instalacji obowiązkowo zrób kopię/archiwizację bazy danych. Na forum można wyczytać, że nie każda aktualizacj az tak starej wersji przechodzi bez problemów.

Link to postu

oki podniosłem do najnowszej wersji 1,23,3 i walczę z fid 23980( po usunięciu podaje kwote za wystawienie wiec powinno wystawić bede wiedział za chwilę) 

nadal nie pobiera aktualizacji parametrów z allegro cały czas przekroczony czas

 

Robisz to opcją 'wymuś'? (sello>narzędzia>synchronizuj>wymuś..)

Jeśli i tam nie działa to uruchom ponownie jutro, chyba aktualnie są jakieś problemy z allegro...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...