Skocz do zawartości

Komentarze na Allegro a Sello

Polecane posty

W związku ze zmianami w systemie komentarzy - wywalcie je w ogóle z Sello, aby nie marnować czasu na "pierdoły".

 

E no nie, tu ludzie chcą korzystać  ;D ;D ;D

 

No właśnie, czasem można pogonić kogoś kto nie wystawił komentarza.

Ale z drugiej strony, jeżeli miało to by być tylko iluzoryczną funkcjonalnością, bo i tak nie działającą, to może faktycznie lepiej wywalić....

Link to postu

Dziękuję za odpowiedzi. Pytałem z ciekawości ale też o funkcjonalność komentarzy. Teraz jak klient wystawi komentarz pozytywny bez treści, to w Sello pojawia się on jako nie wystawiony. Podczas wysyłania zbiorczo maili do klientów z prośbą o wystawienie komentarza, zaczynają się pretensje, że komentarz został już wystawiony. Do tego czasu trzeba będzie poradzić sobie z tym problemem :)

Link to postu

Po 14 dniach przychodzi mail o tytule: Czy jesteś zadowolony z zakupu od XXXXXX?

 

Treść:

 

[imię i nazwisko[ jak oceniasz zakupy u sprzedającego XXXXXXX ?

 

[Lista towarów]

 

i łapka w górę lub w dół o takie:

 

[attachment=1]

 

Rzeczywiście taki mail przychodzi, tylko w taki sposób, że można go pomylić z reklamą lub spamem, chociaż sposób muszę przyznać fajny.

 

I jeszcze tą metodą można oceniać wszystkie pozostałe zakupy jeden po drugim i to bez żadnego logowania.

 

Pomyślane fajnie, ale i tak nie wszyscy klienci z tego korzystają.

 

Z własnego doświadczenia mogę napisać że ludzie korzystają, z tym że do wystawienia negatywa, niestety...... .

Link to postu

To po co ten temat ? Nie wysyłajcie przypomnień i macie problem z głowy.  ;D

 

Ja wyszkuję towarów które mają słabsze opinie i wywalam je do innego sklepu. Gdyby Sello potrafiło filtorwać czy zrzucić do Exccella szczegółowe dane miałbym mniej roboty. A tak klikam komentarz po komentarzu i mam oczopląs.

Link to postu

Excel > zakładka DANE > Z innych źródeł > Serwer SQL

Podajesz dane do logowania do serwera, potem wybierasz bazę i tabelę która cię interesuję.

 

I masz widok tabeli z Sello w excelu z możliwością odświeżenia w każdym momencie.

 

Inny sposób to zakładka DANE > Nowe zapytanie > Z bazy danych > Z bazy danych programu SQL Server. To okno wygląda nieco inaczej i daje inne możliwości i można zdaje się podać swój własny SQL wybierający dane.

 

Nie wiem do końca na co stać takie połączenie i czy można z poziomu excela edytować dane w bazie (czego bym odradzał) ale masz wgląd w dane i możesz z nimi robić na co tam Excel pozwala.

 

 

Link to postu

Excel > zakładka DANE > Z innych źródeł > Serwer SQL

Podajesz dane do logowania do serwera, potem wybierasz bazę i tabelę która cię interesuję.

 

I masz widok tabeli z Sello w excelu z możliwością odświeżenia w każdym momencie.

 

Inny sposób to zakładka DANE > Nowe zapytanie > Z bazy danych > Z bazy danych programu SQL Server. To okno wygląda nieco inaczej i daje inne możliwości i można zdaje się podać swój własny SQL wybierający dane.

 

Nie wiem do końca na co stać takie połączenie i czy można z poziomu excela edytować dane w bazie (czego bym odradzał) ale masz wgląd w dane i możesz z nimi robić na co tam Excel pozwala.

 

 

 

 

Jasne podziałam dzięki.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...