Skocz do zawartości

Wersja 1.24.0 pełna i biały ekran po zmianach masowych atrybutów specyficznych

Polecane posty

Witam , od razu dzisiaj zainstalowaliśmy pełną wersje sello , na gorąco działając mamy problem otóż oczywiście zrobiliśmy wszystko zgodnie z instrukcja są parametry pobrane (nawet wymuszone kategorie ręcznie a do tego zrobione restarty po tym programów na komputerach) wszystko jest ale, jeśli dodaje towar z niewystawionych (mamy połączenie z Subiektem) i klikam wystaw z szablonu (szablony podpięte z góry pod wystawiane kategorie ) wpada mi to do aukcji przygotowanych, wchodząc do każdego z towarów  w atrybutach specyficznych mam do wypełnienia pola specyficzne jak to zawsze bywa, ale aby nie bawić się przy każdym produkcie ręcznie dla wygody zaznaczam wszystkie towary klikam zmiany masowe i uzupełniam atrybuty specyficzne po kolei jak leci. No i zrobione klikam zapisz mysi i zmienia i tutaj pojawia się to ale i problem, otóż zostaje mi do uzupełnienia atrybut rozmiaru no i szczęśliwa wchodzę do pojedynczego towaru aby uzupełnić ten atrybut a tutaj pusty ekran. Czekam czekam i nic zmieniam ekran na Pole START  a tam nic nie ma nawet słupków tych nowych ani wprowadzenia do nowej wersji Sello. Pomaga jedynie restart Sello i znów widzę atrybuty.  A teraz ważna rzecz nic się nie dzieje nic nie znika jeśli zmieniam masowo ale po jednym atrybucie specyficznym i klikam zapisz wówczas po ponownych wejściu w towar mam dalsze atrybuty widoczne do uzupełnienia czyli nie ma białego ekranu, natomiast jak robię to hurtowo uzupełniam wszystkie i klikam zapisz po wejściu do towaru w atrybuty amba fati.... już tylko biały ekran. Proszę o pomoc co jest czym to jest spowodowane  jak z tym zawalczyć aby nie restartować dziennie setki razy i nie bawić się w zmiany masowe hurtowe w pojedyncze atrybuty :( Pozdrawiam Kokietki

Link to postu

Wersja IE - sprawdzaliśmy z najstarszą - nie działa, z najnowszą domyślną nie działa, z IE11 też nie działa pusty ekran

Kategorie przykładowe: czyli obuwie 5542, 5543, 5544, jednocześnie nie ma znaczenia czy zmieniam  6, 9 czy 12 towarów czasami nawet 48 czy 72 też tak samo nie działa przed chwilką testowane

 

Natomiast w kategoriach bielizny: 76004,111638, 78718 tutaj zmiany zbiorcze działają bez problemu i nie ma białego ekranu po zmianach na np: 18 produktach i uzupełnieniu kilkunastu specyficznych na raz.

 

Wersja systemu: Windows 7 Pro 64bity

 

Z góry serdeczne dzięki :)

 

Link to postu

Witam , dzieje się to na różnych komputerach. Testowałam z osobna zmiany zbiorcze wpierw na samej kategorii 5542 i biały ekran, później znów osobno 5543 i 5544  znów biały ekran , kolejny restart sello. Później zmiana jednocześnie na wszystkich 3 kategoriach znów biały ekran,

 

Z Sandboxem nie za bardzo kojarzę gdzie tego szukać?

 

Link to postu

Prosiłbym o nagranie tego problemu za pomocą programu psr.exe (rejestrator problemów) i podesłanie na sello@insert.com.pl.

 

Pozwolę sobie tylko nadmienić, że PSR jest ściśle związany z telemetrią windows 10 (szpiegowaniem) i osoby, które cenią sobie prywatność i korzystają z aplikacji deszpiegujących nie uruchomią PSR.

 

Aby to (chwilowo) zmienić, należy zmienić w rejestrze windows

HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\AppCompat\DisableUAR na 0.

 

Potem oczywiście z powrotem na 1.

Link to postu

Nie wiem czy jest tutaj co nagrywać.

Mam wystawione powiedzmy 50 aukcji gotowych do wysłania.

Odpalam zmiany zbiorcze i zmieniam przez nie kilka parametrów specyficznych ale nie we wszystkich tych aukcjach tylko w części. Potem po tej operacji wchodząc na aukcję i w zakładkę specyficzne nie mam tam żadnych parametrów, jest pusty ekran. Tak jest w każdej aukcji, nawet tych których nie zmieniałem.

 

Aukcje wysyłają się normalnie, po prostu wchodzę w specyficzne jak mam do zmiany parametr który występuje tylko w jednej aukcji i nie ma potrzeby tego robić przez zmiany zbiorcze.

Link to postu
jest pusty ekran.

Dla nas jest istotne np. co oznacza pusty ekran :), jak on wygląda, bo to jest dodatkowy trop. Tak samo jak to jakie atrybuty są wybrane, na jakie wartości i dla jakich kategorii i w jaki sposób. Takie małe rzeczy czasami potrafią wiele powiedzieć i umożliwić powtórzenie problemu.

Link to postu

Bartek, a może to problem podobny do tego co ostatnio analizowaliśmy przy zmianach cen?

Przypomnę, iż bez poprawek Sello się wywalało, a dokładnie jakaś bilioteka Windowsowa.

 

Wilu117, czy mimo to możesz nagrać ten błąd?

Dzięki temu Serwis Sello będzie mógł szybciej pomóc.

Link to postu

Uff, nie było łatwo ale prawdopodobnie namierzyliśmy sprawcę. Według naszych ustaleń jest nim przycisk [ + ] służący do dodawania atrybutu.

 

Podobnie program zachowa się, jeśli spróbujecie w oknie aukcji nacisnąć kilkanaście razy przycisk [ + ] obok grupy aukcji i escape.

 

Spróbujcie czy faktycznie tak jest oraz jako tymczasowe obejście problemu spróbujcie zamiast naciskać przycisk myszką najechać na kontrolkę po lewej, nacisnąć TAB aby przejść na przycisk i wtedy nacisnąć go za pomocą SPACJI. Wtedy potencjalnie wadliwy kod nie jest uruchamiany.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...