Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem parametrów dotyczących warunków zwrotów i gwarancji

Polecane posty

Na moim komputerze że nie żadnego pliku o nazwie sello. Wszystko jest na komputerze głównym, na którym wszystko wyświetla się właściwie. Rozumiem, że mam skopiować plik na pendrive, i go wkleić na swoim komputerze ?

 

 

A czy Sello jest zainstalowane ?

Bo nie za bardzo rozumiem.

 

Jeżeli jest zainstalowane tylko w innym katalogu, proszę poszukać tego pliku właśnie w tym innym katalogu.

Link to postu

Proszę wybaczyć, mam inną nazwę, i dokopałam sie że pliku, podmieniłam schemat, na ten z komputera w którym działa właściwie. Wszystkie inne pliki tez mam od sello i subiekta. Mimo restartu komputera dalej nie wyświetla się właściwie. Jakieś jeszcze pomysły ?

Link to postu

Wygląda to na problem z przeglądarką IE, możliwe, że jest wyłączona jakaś obsługa skryptów. Co dokładnie jest na złączonym zdjęciu bo nie bardzo widać. Zrzuty ekranu można robić za pomocą klawisza Print screen. lub Alt+Print Screen (wtedy zrzucane jest tylko aktywne okno).

Link to postu

@krainagsm widać, że masz specyficznie skonfigurowany komputer.

Ciężko diagnozować takie problemy, bo są specyficzne właśnie dla tej konfiguracji.

 

Zdaje się, że potrzebny jest ktoś, kto wie, co zostało u Ciebie pokonfigurowane, poblokowane i będzie wiedział, jak to doprowadzić do używalności.

Link to postu

Na jednym z naszych kont od kilku dni nie mogliśmy pobrać warunków zwrotów i gwarancji,

konto oczywiście autoryzowane - (zaznaczony ptaszek w rubryce "Autoryzacja")

próby na różnych kompach z różnymi systemami i przeglądarkami

i nic, ciągle bez powodzenia ...

 

... dopóki nie spostrzegliśmy,  że po próbie wymuszenia synchronizacji wszystkich parametrów z Allegro, w raporcie pojawił się błąd:

Pobieranie informacji o gwarancjach, reklamacjach oraz zwrotach nie powiodło się.
Dotyczy konta: xxxxxxxx
System.ApplicationException: Wystąpił błąd przetwrzania żądaniaResponseStatus: Completed
StatusCode: Forbidden
StatusDescription: Forbidden
Content: {"errors":[{"code":"FORBIDDEN","message":"Forbidden","details":null,"path":null,"userMessage":
"You do not have permission to request this resource"}]}

  w InsERT.Sello.REST.Allegro.AllegroRestAPI.Execute[T](RestRequest request)
  w InsERT.Sello.REST.Allegro.AllegroRestAPI.GetImpliedWarranties(AfterSalesServiceConditionsRequest selloRequest)
  w InsERT.Sello.REST.Allegro.AllegroRestApiConnector.GetImpliedWarranties(String requestJson) (Wystąpił błąd)

 

jak to ? not have permission ? przecież konto autoryzowane !

 

Ponowna autoryzacja autoryzowanego konta rozwiązała problem natychmiastowo.

Wynika z tego, że Allegro czasem nie zapisuje sobie poprawnie w bazie informacji o autoryzacji kont.

 

 

 

Link to postu

też mam problem z sello, każde łączenie z allegro kończy się błedem i informacją o tym, że:

Pobieranie informacji o gwarancjach, reklamacjach oraz zwrotach nie powiodło się.

Dotyczy konta: SwiatNiskichCen_

Access token expired: usunięto przez moderatora (invalid_token).

transakcje pobiera prawidłowo, ale, jak podejrzewam z tego powodu, nie mogę wystawic żadnych zmian w aukcjach z poziomu sello.

Link to postu

wkeliłem by było widać co zwraca

jesli chodzi o podanie na nowo klucza webapi oraz danych dostępowych jak i hasła to wprowadziłem na nowo - bez zmian - nadal ten sam komunikat

efekt końcówy też ten sam - pobiera aukcje ze sprzedażą - aktualizuje zmiany wprowadzone z poziomu allegro ale nie wysyła zmian do allegro

Link to postu

Nie chodzi o klucz API, tylko Autoryzację konta jeszcze raz. Odświeżanie tokena jest automatyczne i występuje co 12 godzin - taki komunikat nie powinien się w ogóle pojawić. Jedyne co przychodzi mi na myśl, że konto zostało niepoprawnie zautoryzowane.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...