Skocz do zawartości

Sello dodaje do maili nagłówek przez który trafiają one do spamu

Polecane posty

Poprawka została zrobiona na wzór, kodu który jest w Gestorze. Nie mieliśmy tam zgłoszeń jakoby maile trafiały do spamu. Czy problem nadal występuje?

 

 

Potestujemy, ale faktycznie lepiej jak by tam była domena z emaila.

 

 

 

co to jest te biuro ?

 

 

Biuro to będzie nazwa Twojego komputera.

Nie chwaliłeś się, że pracujesz w urzędzie  ;D ;D ;D ;D

Link to postu

Dokładniej to jest domena komputera z którego wysyłane są wiadomości. W szczególności będzie to nazwa komputera. Jeśli będą z tym jakieś dodatkowe problemy to będziemy drążyć dalej, ale jak wspomniałem, w Gestorze, gdzie maile idą setkami tysięcy nie było z tym problemów - przynajmniej nie dotarły do nas takie informacje :).

Link to postu

w Gestorze, gdzie maile idą setkami tysięcy nie było z tym problemów - przynajmniej nie dotarły do nas takie informacje :).

 

Gestor nie ma forum  ;D

 

A poza tym w Sello też nie wiedzieliśmy o przyczynie aż do teraz.

Więc w Gestorze też mogą nie wiedzieć, że to nazwa komputera w nagłówku jest przyczyną trafiania maili do spamu.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Chciałem zakomunikować, że problem nadal występuje  i to w coraz to większej liczbie skrzynek pocztowych! Ja zacząłem grzebać wczoraj jak przez cały tydzień klienci wydzwaniali z prośbą o numer przesyłki albo inne duperel które wysyłamy w mailingu automatycznym.

Message-ID jest takie: <SELLO-113498-7C351EF0-FB79-46B7-8924-292D17A951F5@DESKTOP-3C0O099>

Dogrzebałem się do wiedzy i z message-id trzeba usunąć sam początek czyli SELLO oraz zamiast  nazwy komputera po @ najlepiej wstawić domenę z jakiej przyszedł mail !!

Dajcie info, czy jest możliwość samozniamy tego gdzie w plikach sello czy musimy czekać na kolejna wersję sello.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...