Skocz do zawartości

Brak kolumny z datą wpłaty do payU przez klienta

Polecane posty

 

Niezbędna jest kolumna "data wpłaty do payU" na podstawie której mozna wypisać zbiorczo paragony

 

 

Odnośnie wypisywania zbiorczego paragonów.

O co z tym chodzi ?

 

Jak to miałoby wyglądać ?

Przychodzisz w poniedziałek do pracy, a tam "Daty wpłaty do PayU" z piątku, soboty, niedzieli i poniedziałku.

 

Na moje oko wszystkie wymagają zafiskalizowania w poniedziałek. Niezależnie od "Daty wpłaty do PayU".

 

Tak więc data ta do wypisywania paragonów jest niepotrzebna.

 

Czy czegoś nie rozumiem ? ???

Link to postu

Odnośnie wypisywania zbiorczego paragonów.

O co z tym chodzi ?

 

Jak to miałoby wyglądać ?

Przychodzisz w poniedziałek do pracy, a tam "Daty wpłaty do PayU" z piątku, soboty, niedzieli i poniedziałku.

 

Na moje oko wszystkie wymagają zafiskalizowania w poniedziałek. Niezależnie od "Daty wpłaty do PayU".

 

Tak więc data ta do wypisywania paragonów jest niepotrzebna.

 

Czy czegoś nie rozumiem ? ???

 

 

Ja też nie rozumiem, ale przydałoby się to jednak do faktur.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Nic nie wymyślamy :). Tak po prostu jest. Jaki mielibyśmy w tym cel, aby czegoś specjalnie nie robić i dopisywać teorie. Przecież wszystkie funkcje realizujemy na Wasze potrzeby a nie dla własnej satysfakcji. Po prostu znam kod programu na tyle, że jestem w stanie stwierdzić, że realizacja takiej czy innej funkcji wymaga takich nakładów pracy. Czasami są jakieś przeciwwskazania przed realizacją pewnych funkcji albo konieczne są inne prace aby móc zrealizować daną funkcję - nieraz jawnie o nich piszę. Czasami po prostu brakuje czasu bo są inne pilniejsze zadania do zrobienia.

 

Rozumiem, że są rzeczy, które zajmą nam (3 dni a nie chwilę) a Wam zaoszczędzą dużo pracy, ale takich rzeczy można wyliczać wiele. Każdy użytkownik ma swoje zdanie na ten temat i wiele już w tym zakresie usprawniliśmy. Przyjdzie czas i na tą, ale nie odpowiem teraz kiedy to nastąpi.

Link to postu

Nie jestem w stanie podać daty obecnie, bo nie wiemy kiedy i co nowego szykuje Allegro na najbliższy czas a mamy już w realizacji kilka innych funkcji, które przydadzą się wielu użytkownikom. Również spodziewamy się odzewu od użytkowników po instalacji wersji z nowymi opisami - więc tutaj również będzie wymagana nasza reakcja w postaci analizy problemów i dostarczenia kolejnych poprawek.

Link to postu
Jaki mielibyśmy w tym cel, aby czegoś specjalnie nie robić i dopisywać teorie.
A skąd my mamy to wiedzieć, to wszak Wasze cele  ;D

 

 

wszystkie funkcje realizujemy na Wasze potrzeby a nie dla własnej satysfakcji.
Hmm, kiedyś w jakimś wątku pisałeś, że praca daje Ci satysfakcję, więc kto wie ;)
Link to postu

Jaki mielibyśmy w tym cel, aby czegoś specjalnie nie robić i dopisywać teorie.
A skąd my mamy to wiedzieć, to wszak Wasze cele  ;D

 

 

 

Już w swoim życiu widziałem wiele programów, Ty pewnie także, więc wiesz, że programy pisane przez programistów dla samych siebie, są nie do użytku przez użytkowników.

Zresztą mam za sobą także pewien epizod pracy w administracji państwowej, a tam wszystkie programy są tak robione.

 

Reasumując Sello nie jest robione pod programistów :D :D :D :D

Link to postu
Hmm, kiedyś w jakimś wątku pisałeś, że praca daje Ci satysfakcję, więc kto wie Mrugnięcie

Kurczę, że ktoś pamięta takie rzeczy :D. No daje, zwłaszcza gdy przynosi zadowolenie innym :). Choć nie zawsze każdemu uda się dogodzić to i tak dziękuję w imieniu zespołu za Wasze słowa, zwłaszcza te dobre (ma się rozumieć :) ). Tymczasem, 1.25 poszła w świat.

 

 

Link to postu

potrzebujemy takich informacji szczegolnie z przelomy miesiaca !!

 

Zgodzę się było kilka razy podnoszone to na forum, na przełomie miesiąca mamy czasami drakę z Klientem który zapłacił coś w niedzielę ostatniego dnia miesiąca o 23:50 bez tej funkcji Klient dostaje fakturę po północy, czyli ... w następnym miesiącu fiskalnym.

Link to postu

potrzebujemy takich informacji szczegolnie z przelomy miesiaca !!

 

Zgodzę się było kilka razy podnoszone to na forum, na przełomie miesiąca mamy czasami drakę z Klientem który zapłacił coś w niedzielę ostatniego dnia miesiąca o 23:50 bez tej funkcji Klient dostaje fakturę po północy, czyli ... w następnym miesiącu fiskalnym.

 

Jeżeli ktoś fiskalizuje wszystkie faktury to i tak nie skorzysta z tej funkcjonalności.

 

Inną sprawą jest, że chyba każdy kto ma trochę rozumu w dyńce, wie, że sklepy pracują w określonych godzinach i jak chce z datą ostatniego dnia miesiąca, to musi zamówić przynajmniej rano tego dnia, a najlepiej wieczorem poprzedniego.

:D :D :D :D

 

Nie żebym był przeciwny tej funkcjonalności :)

Link to postu

Inną sprawą jest, że chyba każdy kto ma trochę rozumu w dyńce, wie, że sklepy pracują w określonych godzinach i jak chce z datą ostatniego dnia miesiąca, to musi zamówić przynajmniej rano tego dnia, a najlepiej wieczorem poprzedniego.

:D :D :D :D

 

 

Posłuchaj - więc ja się tak tłumaczyłem, przedstawiałem Klientowi interpretacje podatkowe, zaś Klient żądał faktury korygującej korygującej datę zakupu na miesiąc przed w przypadku jeśli fiskalizuję następnego dnia (czyli zakup w lutym zaś fiskalizacja w marcu).

 

Szczerze? Klient przekonał mnie, że miał rację.

Link to postu

 

Posłuchaj - więc ja się tak tłumaczyłem, przedstawiałem Klientowi interpretacje podatkowe, zaś Klient żądał faktury korygującej korygującej datę zakupu na miesiąc przed w przypadku jeśli fiskalizuję następnego dnia (czyli zakup w lutym zaś fiskalizacja w marcu).

 

Szczerze? Klient przekonał mnie, że miał rację.

 

 

 

Hmm.....

Datę zakupu tak  :D

 

I dlatego prosiłem kiedyś i nadal proszę, aby Sello przy wystawianiu faktury wpisywało datę sprzedaży na fakturze jako datę zapłaty z PayU.

 

Mam zgodnie z prawem 15 dni na wystawienie faktury.

Więc daję mu fakturę z datą sprzedaży i zakończenia dostawy na koniec miesiąca, ale wystawienia na dzień wystawienia.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że klient wpisze to sobie w koszty w następnym miesiącu.

Chyba, że rozlicza się metodą memoriałową.

Link to postu

Nie zmienia to jednak faktu, że klient wpisze to sobie w koszty w następnym miesiącu.

Chyba, że rozlicza się metodą memoriałową.

 

To chyba nie chodziło o koszty tylko o refundację zakupu części do komputera z Urządu Pracy jakoś coś takiego było. Mam co kawałek Klienta z takim tematem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...