Skocz do zawartości

Błąd pobierania zdjęć

Polecane posty

od kilku dni dostaję błąd:

 

1. Dla każdej z aukcji "Zapisanie obrazów do aukcji .......... nie powiodło się.

Parametr jest niepoprawny."

 

2. Na koniec pobierania z danego konta "Ostatnia operacja nie powiodła się.

Za mało pamięci. (Microsoft Cursor Engine) Za mało pamięci."

 

Zapewne chodzi o RAM, ale pytanie jak to mogę ominąć, żeby jednak zaciągnęło zdjęcia.

 

Wygląda na to, że tj problem z nowym wyglądem aukcji, gdzie do ofert allegro przypisujemy po kilka zdjęć, bo tak wymaga sam serwis (brak możliwości dodania zdjęcia bezpośrednio do opisu). Nie znalazłem możliwości ograniczenia np do 1 zdjęcia z oferty.

 

Na tym koncie sprawa dotyczy 246 ofert z 1193. Resztę zaciągnęło.

 

Wersja Sello 1.24.2.2485

 

 

Link to postu

A czy przypadkiem nie skończyło Ci się miejsce w bazie ?

 

Rozmiar bazy 2,89 GB a max chyba jest koło 9GB? Jak dobrze kojarzę, więc nie powinno być z tym problemu.

 

 

 

Można spróbować pobrać dane tylko tych brakujących aukcji, prawym przyciskiem myszy na zaznaczone aukcje i Pobierze pełne dane (opisy i zdjęcia).

Zadziałało. Mimo wszystko nurtuje mnie przyczyna.

Link to postu

Sprawdź czy w ustawieniach synchronizacji jest włączone pobieranie pełnych danych o aukcjach oraz TYLKO dla niekomepletnych aukcji.

 

 

Nie. Zmieniłem to ustawienie kilka miesięcy temu. Gdy jest włączone "Tylko dla niekompletnych aukcji", wtedy nie aktualizowało nam zdjęć w sello.

Włączę jutro i zobaczę jak będzie działało, ale błąd musi i tak wynikać z czegoś innego.

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Witam, 

Mam podobny problem tylko u mnie ręczne( poprzez pobierz pełne dane) pobieranie też nie działa , wyrzuca błąd: 

Ostatnia operacja nie powiodła się.
Parametr jest niepoprawny.

 

przy synchronizacji poprzez wyślij odbierz  błąd: 

"Zapisanie obrazów do aukcji 7359196922 nie powiodło się.
Parametr jest niepoprawny."

Ostatnia operacja nie powiodła się.
Za mało pamięci.
(Microsoft Cursor Engine) Za mało pamięci.


 

Link to postu
55 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

@zdz007, spróbuj wyłączyć w opcjach pobierania danych pobieranie aukcji ze sprzedażą i bez sprzedaży, pozostawiając tylko aukcje trwające. Są to aukcje zakończone, dla których Allegro nie zawsze zwraca obrazki - powoduje to właśnie błąd zapisywania obrazków.

 

Pomogła opcja w wyślij odbierz-> odbierz-> aukcje trwające(zaznaczone opcje Pełne informację o aukcjach oraz tylko dla niekompletnych aukcji ) 

Dziękuje za pomoc. 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...