Skocz do zawartości

Aukcje trwajace>transakcje -z jakiego okresu czasu sie wyswietlaja?

Polecane posty

Nie wiem, czy kazde sello wyglada tak samo, czy mozna je sobie dopasowac, u mnie wyglada to w ten sposob jak na zalaczonym screenie - tak bedzie mi najlatwiej wyjasnic.

 

W tym oknie transakcje w Aukcjach trwajacych widze, ile raz i przez kolo zostal dany produkt zakupiony. Moje pytanie - z jakiego okresu czasu wyswietlaja sie tam transakcje?

Dok8.thumb.PNG.db4df13f951ffee2e17015297654257b.PNG

Link to postu

Nie wiem, czy kazde sello wyglada tak samo, czy mozna je sobie dopasowac, u mnie wyglada to w ten sposob jak na zalaczonym screenie - tak bedzie mi najlatwiej wyjasnic.

 

W tym oknie transakcje w Aukcjach trwajacych widze, ile raz i przez kolo zostal dany produkt zakupiony. Moje pytanie - z jakiego okresu czasu wyswietlaja sie tam transakcje?

 

Tutaj są AUKCJE TRWAJĄCE. Po poprawnym zsynchronizowaniu Sello z allegro ich ilośc równa się ilości aukcji wystawionych na allegro. TRANSAKCJE obsługuje się z zakładki TRANSAKCJE.

 

We wskazanym miejscu będą te transakcje, które zostały pobrane do Sello. Nie wiem, kiedy zaczęłaś, ale od tego czsu będą i same nie znikną.

 

PS

czytałaś poradniki? są podpięte w tym dziale:

https://forum.sello.pl/index.php?board=4.0

Link to postu

Nie rozumiem sie, a nie wiem, jak mam to wytlumaczyc dobrze, o co mi chodzi.

Wchodze w Auckje trwajace, klikam na jakas aukcje i u dolu Sello mam ponownie pasek w ktorym znajde: szczegoly aukcji, zmiany, wiadomosci, transakcje (o ta podzakladke mi chodzi), komentarze i klienci.

 

Dok8.PNG.8124722544e9b3f752f9e810c2b5b13f.PNG

Link to postu

Nie rozumiem sie, a nie wiem, jak mam to wytlumaczyc dobrze, o co mi chodzi.

Wchodze w Auckje trwajace, klikam na jakas aukcje i u dolu Sello mam ponownie pasek w ktorym znajde: szczegoly aukcji, zmiany, wiadomosci, transakcje (o ta podzakladke mi chodzi), komentarze i klienci.

 

 

 

Transkacje obsługuje się tutaj:

 

2017-11-13_4.png.4fcd27c175093f744e139227c3f1ffca.png

Link to postu

i w tych transakchach na dole (nie w tych, ktore Pan ma na mysli) moge widziec jak klikne na jedna z trwajacych aukcji, ile Kupujacych i kiedy kupilo produkt z danej aukcji trwajacej. I moje pytanie - transakcje dokonane w jakim okresie czasu sa tam brane pod uwage? Dany rok?

Link to postu

Ja (i zapewne inni) jesteśmy gotowi pomagać innym, ale zadawane przez Was pytania świadczą o tym, że Państwo nie zapoznali się z poradnikami na forum, nie mówiąc już pewnie o pomocy wbudowanej w Sello. Nie uda nam się dojść do porozumienia, gdy brak takiej podstawowej wiedzy, jak np. przełączenie się na główne działy w górnym menu Sello...  

 

Jeszcze raz zachęcam do poświęcenia kilku(nastu) godzin i zapozniania się z tym co w Sello się wyświetli po wciśnięciu F1... Wtedy pomoc będzie skuteczniejsza, bo wszyscy będą zorienotwani z grubsza w podstawach budowy programu. IMHO.

Link to postu

W instrukcji nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie. Nie potrafie go tez inaczej wytlumaczyc. Jesli screeny nie pomagaja, to niestety pasuje. Nie chodzi mi totalnie o zakladke transakcja (pomiedzy zakladkami aukcje a paczki).

 

Mimo wszystko dziekuje za chec pomocy.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to postu

W module TRANSAKCJI (mam na myśli cały moduł na górze) są wszystkie pobrane do Sello transakcje. Dotyczą one wszystkich aukcji a można je pobrać od czasu od jakiego zwraca je Allegro (czyli około 3 miesiące bodajże wstecz).

 

Są one zapisywane w bazie danych Sello na komputerze i tam już zostają. Zawsze będą dostępne, do czasu usunięcie bazy danych oczywiście.

 

Natomiast dolna zakładka TRANSAKCJE w module AUKCJE filtruje dostępne w Sello wszystkie transakcje po konkretnej aukcji. Tutaj również nic nie zniknie. Podobnie jest z innymi dolnymi zakładkami - dotyczą one zawsze tego co jest wybrane na górnej liście.

Link to postu

 

Natomiast dolna zakładka TRANSAKCJE w module AUKCJE filtruje dostępne w Sello wszystkie transakcje po konkretnej aukcji. Tutaj również nic nie zniknie. Podobnie jest z innymi dolnymi zakładkami - dotyczą one zawsze tego co jest wybrane na górnej liście.

 

 

Nie zniknie do póty, do póki dana aukcja będzie trwać.

Potem zniknie (ale nie na zawsze. Będzie można zobaczyć tą aukcję i jej transakcje w aukcjach zakończonych).

 

Zapewne pytanie powstało z powodu braku wszystkich transakcji, których dokonano na danej aukcji.

Może tak być, jeżeli aukcja trwa dłużej niż zaczęliście używać Sello.

Wówczas będą tam tylko te transakcje, które zostały pobrane przez Sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...