Skocz do zawartości

1.25 - problemy z szablonami

Polecane posty

Wersja 1.25 RTM

 

Utworzyłem szablon opisu, a w nim:

 

# test[Towar::Nazwa]

 

Po wygenerowaniu aukcji dostaję:

 

# test

NAZWA TOWARU Z BAZY

 

Czyli pogrubiony mam xxx a NAZWĘ już normalnie.

 

 

 

# [Towar::Nazwa]

 

Daje mi:

 

NAZWA TOWARU Z BAZY

 

Czyli pogrubienie znika całkiem i NAZWA zostaje normalnie.

 

 

Coś robię źle?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Wszystko jest robione w porządku. Jest to wynik tzw. "poprawki na szybko" tuż przed wypuszczeniem wersji - teraz widać, dlaczego niechętnie takie "szybkie i małe" poprawki robimy. Problem już namierzony. Będziemy wypuszczać aktualizację w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Tymczasowo można to obejść korzystając z modyfikatora template:

# [Towar::Nazwa | template=`test{value}`]

Link to postu

I jeszcze jedno :)

 

Opis "-Marka: marka_z_pola_własnego" powinien się pojawić tylko gdy pole nie jest puste. Używam do tego konstrukcji typu:

 

xxx trochę treści przed xxx

[Towar::PWZ::Marka|is=``|hide|capitalize|template=`- **Marka: **{value}`]

xxx trochę treści po xxx

 

Powoduje to jednak, że opis zupełnie przestaje się generować - jest zupełnie pusty (bez treści przez i po).

Link to postu

Nie, w przyszłym najszybciej. Czy bardzo Wam przeszkadzają powyższe problemy? Chcielibyśmy więcej poprawek dorzucić.

 

Inna rzecz: bardzo fajnie, że dodając transakcję z ręki, można od razu wpisać e-mail. Jeszcze lepiej było by, gdyby on od razu wpisywał się do danych z których można wysłać e-mail.

 

I jeszcze stary problem: kodu pocztowego przy wznawianiu aukcji z zakończonych Sello nie nauczy się wstawiać samemu do aukcji przygotowanej?

Link to postu
Zdalny serwer zwrócił błąd:

sections[1].items[1].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Gdybyśmy widzieli opis w Markdown  (uproszczony edytor) było by łatwiej :). W drugiej sekcji w prawym elemencie jest niepoprawnie sformatowana treść - zawiera coś, czego Allegro nie toleruje.

 

Bartek ja Bardzo potrzebuje by z Pola własnego gdzie mam wypisane x linijek

Tak, wiem, mam Twój wątek na tapecie i tutorial do zrobienia, może za chwilę uda mi się go napisać.

 

Kod pocztowy musielibyśmy dorobić aby skądś się pobierał gdy go nie ma. W aukcjach z jakiegoś powodu nie jest zwracany z Allegro przez co znika w zakończonych.

Link to postu

Kod pocztowy musielibyśmy dorobić aby skądś się pobierał gdy go nie ma. W aukcjach z jakiegoś powodu nie jest zwracany z Allegro przez co znika w zakończonych.

 

To problem nie tylko Sello, allegro rzeczywiście nie zwraca kodu. Fajnie było by to mieć z automatu... Ale to zalecam dopiero po wypuszczeniu edycji aukcji trwających :) 

 

Czy to co przygotowujecie w tym względzie, to będzie edycja/wysyłka wszystkich możliwych opcji/parametrów sello > allegro, czy tylko opis?

Link to postu

W szablonie opisu wstawiam kod:

 

# [Towar::Nazwa|template=`<h1>{value}</h1>`|unescape_xml|upper]

 

Gdy zapiszę szablon, modyfikator działa poprawnie - czyli przenosi tytuł towaru pogrubiony i wersalikami. Jednak jak tylko otworzy się ten szablon opisu, kod się zmienia na poniższy i tekst już nie pojawia się jako "#".

 

# [Towar::Nazwa|template=`

# {value}

`|unescape_xml|upper]

 

Ktoś się orientuje jak ten błąd zlikwidować?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...