Skocz do zawartości

Sello 1.25.1 - nowy opis , zmiana aukcji trqwających

Polecane posty

W konkurencyjnej firmie taka opcja jest juz do ponad roku !!!!

Możliwe, tylko że w Sello obsługa nowych opisów "powstała" miesiąc temu. Proszę też nie porównywać programów w ten sposób, bo program programowi nierówny, w jednym pewne rzeczy robi się łatwiej w innym trudniej - są zupełnie inne architektury programów, inne powiązania między modułami, inne zależności, które również trzeba uwzględnić itp.

 

Obecnie trwają prace nad taką możliwością. Trudno obecnie oszacować czy będą to 3 tygodnie czy 2 miesiące, bo potencjalnych zagadnień na horyzoncie jest kilka i mogą one przysporzyć trochę trudności w implementacji.

Allegro również pracuje nad "konwerterem" aukcji - w końcu to im najbardziej zależy na nowych opisach.

 

P.S. Z każdą wersją publikujemy dokładną listę zmian oraz opis. Zapoznanie się tymi informacjami pozwala uzyskać informacje o wiele szybciej. Dlaczego o tym piszę? Dlatego, że każdy post na forum wymaga dodatkowej pracy i z Waszej i z naszej strony - a to potem przekłada się na mniej czasu, który mogę poświęcić na rozwój programu. Nie mam tutaj na myśli, rzecz jasna wszystkich Waszych postów, ale odpowiedzi do części z nich są już publicznie dostępne, wystarczy się z nimi zapoznać. W końcu już raz tę pracę wykonałem, żebyście wiedzieli co się zmieniło :) - a nie wszystkie firmy informują z taką dokładnością o zmianach. Dziękuję za zrozumienie.

Link to postu

W konkurencyjnej firmie taka opcja jest juz do ponad roku !!!!

 

Sello ma też spore zalety, pewnie dlatego o postępy w Sello dopytujesz i z niego korzystasz.  ;D ;D ;D

 

Też czekam cierpliwie na tę funkcjonalność. Ale w biznesie, jak w biznesie, trzeba umieć znajdować rozwiązania, które dla nas będą najlepsze i przy okazji czasowo lub na stałe zlikwidują niektóre ograniczenia... żeby się nie okazało, że nam coś nie wyjdzie jak chcieliśmy i potem będziemy mówić, że to "WINA SELLO"...  :o

 

 

Link to postu

Poniższy skrypt wyświetli numery i tytuły aukcji trwających ze starymi opisami:

 

select au_Number, au_Title, aal_description from au__auction join 
au_Allegro on au_Id = aal_AuctionId 
where aal_Description not like '%"sections"%'
and au_Type = 10
and au_State = 3

 

Nowe opisy w bazie zapisane są w formacie JSON, którego początek wygląda tak: {"sections":...

Link to postu

Poniższy skrypt wyświetli numery i tytuły aukcji trwających ze starymi opisami:

 

select au_Number, au_Title, aal_description from au__auction join 
au_Allegro on au_Id = aal_AuctionId 
where aal_Description not like '%"sections"%'
and au_Type = 10
and au_State = 3

 

Nowe opisy w bazie zapisane są w formacie JSON, którego początek wygląda tak: {"sections":...

 

Dzięki Bartek za podpowiedź, niestety nie zdążyłem z niej skorzystać :P

 

Dziś w nocy Allegro wpuściło aktualizację i można już u nich podejrzeć oferty ze starymi opisami (dostępne w "moje allegro").

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...