Skocz do zawartości

Błąd przy wysyłaniu aukcji - Element [..] is not a valid value of the atomic type 'xs:long'.

Polecane posty

Witam, dzisiaj przy wysyłaniu aukcji zaczął mi się pojawiać następujący błąd: 

Wysyłanie aukcji nie powiodło się.
:
Zdalny serwer zwrócił błąd:
Element '{https://webapi.allegro.pl/service.php}fvalueDatetime': '1523877900.000000' is not a valid value of the atomic type 'xs:long'.
 (0x80004005)

Czy ktoś wie o co może tu chodzić? Bo nie znalazłam żadnej informacji na temat tego błędu.

Link to postu

Jakiś czas temu dostaliśmy od allegro mail, że nasze oprogramowanie wykorzystuje protokół szyfrowania danych jedynie w wersji TLS 1.0. Miało to zostać zmienione ale czy jest możliwość że to wina tego właśnie?

Edytowane przez Joanna Janowicz
Link to postu

Witam

 

Czy spraw asie wyjaśniła bo ja mam ten sam problem i nie wiem co robic

 


Zdalny serwer zwrócił błąd:
Element '{https://webapi.allegro.pl/service.php}fvalueDatetime': '1523899800.000000' is not a valid value of the atomic type 'xs:long'.
 (0x80004005)

Link to postu
  • Bartosz Rosa zmienił tytuł na Błąd przy wysyłaniu aukcji - Element [..] is not a valid value of the atomic type 'xs:long'.
  • Bartosz Rosa przypiął i wyróżnił ten temat

Nie zagwarantuję w 100% bo wszystko się może zdarzyć :), ale obecnie taki jest plan i póki co wszystko wskazuje, że się uda.

22 minuty temu, Wilu117 napisał:

Jak by allegro nie mogło wcześniej o tym poinformować....

No właśnie poinformowali... po naszej interwencji ;).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...