Skocz do zawartości

Problem z tworzeniem paczkomatów przez Sello

Polecane posty

1 minutę temu, rad-wik napisał:

Pewnie w tym problem - mogę prosić o pomoc jak to zmienić?

Skontaktować się z InPostem żeby przydzielili Ci ID firmy i token, potrzebne do uzupełnienia danych konfiguracyjnych w Sello.

 

1 minutę temu, 4S_ MARKET napisał:

działało normalnie jeszcze w piątek

Dzisiaj mi nie zgłosiło żadnych błędów, ale ostatnią etykietę drukowałem przed 12-tą. Może jakiś chwilowy problem mają?

Link to postu

Czyli przy obecnym Shipx powinno zwrócić numer i wygenerować etykietę?

 - u mnie tego nie było.

A co z szablonem etykiety paczkomatu? Jest niepotrzebny. Gdyż do tej pory używałem owego ale nie był już zgodny ze standardami inpostu.

 - teraz mogę dalej na niem generować etykiety ale nadal bez dodatkowych informacji jakie potrzebuje inpost

Link to postu
1 minutę temu, Bartosz Rosa napisał:

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdują się w informacjach dotyczących wersji, polecam zajrzeć: https://www.sello.pl/2018/04/24/sello-1-26/

Szczerze mówiąc, czy dało by się jakoś wrócić do czegoś takiego jak było na starym forum? Na każdej stronie forum był odnośnik do najnowszej wersji, a teraz nie każdy przechodzi na zewnętrzną stronę, jeśli w ogóle się domyśli że trzeba... Może w ramach wątków Sello dało by się gdzieś podpiąć ten odnośnik?

 

1 minutę temu, G W napisał:

Baza ma z 9 lat

To jak u mnie. @Bartosz Rosa może tu chyba pomóc. W tak starej bazie mogło nie być tego "InPostu" który jest potrzebny do nowych wydruków.

Link to postu
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Szczerze mówiąc, czy dało by się jakoś wrócić do czegoś takiego jak było na starym forum? Na każdej stronie forum był odnośnik do najnowszej wersji, a teraz nie każdy przechodzi na zewnętrzną stronę, jeśli w ogóle się domyśli że trzeba... Może w ramach wątków Sello dało by się gdzieś podpiąć ten odnośnik?

To było w szablonie całego forum, tutaj na forum są też inne programy. Ale chyba jakieś tam możliwości umieszczania dodatkowego wpisu nad postami dla poszczególnych forów chyba jest. Sprawdzę.

Dodam też, że te informacje są w Sello na stronie startowej:

image.png.8f575df598a9032d29d582760036fffd.png

No już bliżej się nie da :).

6 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

W tak starej bazie mogło nie być tego "InPostu" który jest potrzebny do nowych wydruków.

Jeśli to jest ten sam problem to pomoże poprawka w aktualizacji 1.26.1, która pojawi się w tym tygodniu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...