Skocz do zawartości

problem przy aktualizacji Upłynął limit czasu zapytania

Polecane posty

OK.

Może napisz jak przeprowadzasz tę zmianę ceny?

Czy konto jest poprawnie autoryzowane? (można przeprowadzić autoryzację ponownie dla pewności).

Czy na allegro nie masz w tej aukcji jakichś nieuzupełnionych parametrów obowiązkowych?

Czy w RAPORT > Pokaż pełny log w czasie próby zmiany cen generuje się tylko ten jeden błąd? Możesz go wyczyścić i wtedy łatwiej po jakimś działaniu wyłapać błędy...

Czy po próbie aktualizacji ceny w Sello w aukcji trwającej są jakieś komunikaty w dolnym oknie na zakładce ZMIANY?

Link to postu
50 minut temu, mleplawy napisał:

klikam aktualizuj cenę z kartoteki

Sprecyzuj - nie działa zmiana ceny z aukcji trwającej w Sello na subiektową (to pierwszy krok) czy wysyłanie zmienionych cen na allegro (drugi krok)?

Masz Subiekta GT czy Nexo?

Link to postu

dodatkow teraz zauważyłem że problem zaczął się po aktualizacji z 1.27 do 1.28.1

https://www.dropbox.com/s/nin5j0q1l23znqg/Przechwytywanie.PNG?dl=0

zrobiłem eksperyment i bła jest jedynie na jedym koncie allegro na drugim działa OK

Edytowane przez mleplawy
Link to postu

zmieniłem hasło dla palikacji sello wprowadziłem je ponowanie

ponownie autoryzowałem konto

odpaliłem zmiany timeoutów zarówno 1 jak i drugi z postu Bartka ale niestety nadal nic

wydaje mi się że coś nie tak jest z autoryzacją konta bo na innym koncie allegro w sello wszystko działa a na tym nie

PS. sparawdziłem ważnośc licencji sello też

Link to postu
37 minut temu, mleplawy napisał:

zmieniłem hasło dla palikacji sello wprowadziłem je ponowanie

ponownie autoryzowałem konto

odpaliłem zmiany timeoutów zarówno 1 jak i drugi z postu Bartka ale niestety nadal nic

wydaje mi się że coś nie tak jest z autoryzacją konta bo na innym koncie allegro w sello wszystko działa a na tym nie

PS. sparawdziłem ważnośc licencji sello też

Czy na tym koncie z problemem masz możliwość wyboru gwarancji/zwrtów... w ZZ dla aukcji trwających?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...