Skocz do zawartości

Błąd po aktualizacji NEXO

Polecane posty

Witam 

Po wykonaniu aktualizacji NEXO w dniu dzisiejszym nie wystawia paragonów do zamówień, miał już ktoś taki problem ? jak go rozwiązać ? 

InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo: 

Wyjątek: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.

 

pozdrawiam 

Edytowane przez Agata Jania
Link to postu
5 minut temu, Agata Jania napisał:

Witam 

Po wykonaniu aktualizacji NEXO w dniu dzisiejszym nie wystawia paragonów do zamówień, miał już ktoś taki problem ? jak go rozwiązać ? 

InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo: 

Wyjątek: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.

 

pozdrawiam 

Jeśli z poziomu NEXO, to nie wiem.

Jeśli z poziomu SELLO, to musi być nowe Sello, żeby działało poprawnie (Bartek pisał o tym na forum, żeby 22 instalować jak będzie 1.29.1)

Link to postu
10 minut temu, Mariusz Tofil napisał:

Czy wiadomo kiedy będzie wersja 1.29.1? Mam ten sam problem po porannej aktualizacji subiekta Nexo i dodatkowo dokładam się do pytania czy można cofnąć aktualizację?

Miała być wczoraj. Więc zapewne bardzo wkrótce. Musiałby się wypowiedzieć @Bartosz Rosa , ale może lepiej niech kończą wersję niż piszą tutaj?

Link to postu
22 godziny temu, Agata Jania napisał:

Z poziomu Sello, niestety nie przeczytałem owej informacji, jestem w stanie cofnąć aktualizację ? czy wiadomo kiedy pojawi się wersja 1.29.1 ? 

 

No tak wyświetlają się informacje na nexo i na sello w okienkach start można było tam napisać może jakiś procent większy by tego nieaktualizował. Centrum informacyjne jednym słowem nie działa !

Link to postu

Wersja 1.29.1 będzie dostępna dzisiaj. Trwają właśnie ostatnie operacje przed wypuszczeniem. Przepraszamy za zwłokę, oba programy miały się pojawić tego samego dnia.

Polecam w przypadku aktualizacji nexo zawsze wstrzymać się ten jeden - dwa dni bo w przypadku połączenia Sello-nexo często konieczne są aktualizacje obu programów jednocześnie i zdarza się, że obie aktualizacje wychodzą nie w ten sam dzień, lecz z 1-2 dniowym opóźnieniem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...