Skocz do zawartości

Kompletowanie towarów

Polecane posty

Witam wszystkich. Prowadzę firmę która zajmuje się montażem rozdzielnic elektrycznych. Jak wiadomo w skład jednej rozdzielnicy wchodzi dużo materiałów. Moje pytanie brzmi czy da się automatycznie skompletować towar, bo jak na razie muszę zakładać indeks (komplet) i po kolei wpisywać poszczególne pozycje z towarów z magazynu. Może dało by się założyć zamówienie od klienta z towarami do rozdzielnic i później automatycznie skompletować.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Kompletowanie towarów
Dnia 12.11.2018 o 19:49, Tomasz Sitek napisał:

witam. Nie wiem za bardzo jak mam to zrobić. Proszę opisać jak to wykonać.

Ale czego dokładnie nie wiesz, gdyż opisałem kilka możliwości ? Jeśli nie radzisz sobie z tak podstawowymi operacjami jak dodawanie dokumentów to polecam szkolenie z podstaw obsługi programu.

 

Dnia 12.11.2018 o 19:49, Tomasz Sitek napisał:

Mam jeszcze pytanie ile by kosztowało rozwiązanie automatyczne

A ile kosztowałaby mnie "rozdzielnica" ? Zastanów się czego oczekujesz, opisz to jak najdokładniej i poszukaj wykonawcy, który to wyceni.

Link to postu

Wykaż odrobinę zaangażowania i spróbuj wcześniej zrobić to, o czym piszesz, że rzekomo się nie da... Wiesz w ogóle co się dzieje w programie w momencie montażu misternie definiowanego przez Ciebie kompletu ? Program nie robi nic innego jak dodaje dokument PW na składniki kompletu i PW na komplet... Jeszcze raz polecam skorzystać ze wszystkich moich sugestii.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...