Skocz do zawartości

Allegro Paczkomaty 24/7 InPost - Integracja w Sello

Polecane posty

Czy jest planowana obsługa wysyłki za pośrednictwem Allegro Paczkomaty w Sello? Jeżeli tak to czy mogę prosić o jakieś informacje na temat stanu realizacji tej funkcjonalności? Odkąd jest SMART to prywatnie cały czas kupuję z tą opcją i wybieram paczkomat a u mnie w ofertach tego nie ma bo Sello tego nie obsługuje.

Edytowane przez Mariusz Balon
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Allegro Paczkomaty można importować wprost z Menadżera Paczek InPostu. Nie korzystacie z tej możliwości?

Ale dalej jest to podwójne logowanie i dodatkowo trzeba nanieść numery listów do kartotek w Sello.

A kupując dodatek do naszego programu fakturowego ja bynajmniej kupowałem z integracją z Paczkomatami, która to funkcja nie jest osiągalna pomimo informacji zawartej w funkcjach programu. Dlatego oczekuję z utęsknieniem na prawidłową funkcjonalność Sello.

Edytowane przez Tomasz Borzym
Dopisanie treści
  • Lubię to 1
Link to postu

Takim sposobem integracji jest program ProstaPaczka2.

Ja sobie nawet nie wyobrażam jak można 50 paczek nadawać ręcznie a co dopiero 400. Przecież koszty pracownicze są bardzo duże. Nie lepiej kupić oprogramowanie i zaoszczędzić na czasie pracownika. Ten wolny czas może wykorzystać przecież do czegoś innego ;)

  • Lubię to 1
Link to postu
8 godzin temu, Kaczor . napisał:

Takim sposobem integracji jest program ProstaPaczka2.

Ja sobie nawet nie wyobrażam jak można 50 paczek nadawać ręcznie a co dopiero 400. Przecież koszty pracownicze są bardzo duże. Nie lepiej kupić oprogramowanie i zaoszczędzić na czasie pracownika. Ten wolny czas może wykorzystać przecież do czegoś innego ;)

Dlaczego mam kupować następny program do integracji, jeśli już raz za taki zapłaciłem. Jeśli była uwaga do mojego wpisu, to radzę czytać ze zrozumieniem. Można i robię tak ,że w przypadku przesyłek Allegro paczkomaty importuję je bezpośrednio na stronie inpostu, tylko lubię mieć wszystko uporządkowane, dlatego wpisuję jeszcze numery listów przewozowych w Sello. Jak pojawi się oczekiwana integracja, to ułatwi mi pracę.

Myślę, że ten temat z ProstaPaczką2 i innymi programami poza Sello został wyczerpany i skupmy się tylko na produkcie firmy Insert pod nazwą Sello, któremu poświęcone jest te forum...

Link to postu
2 godziny temu, Kaczor . napisał:

Przecież sello ma integrację Paczkomaty InPost ;) Nie ma jedynie Allegro Paczkomaty Inpost ;D

Kolego, czytaj ze zrozumieniem od początku tego wątku- dotyczy on Sello z integracją Allegro paczkomaty a nie zwykłych paczkomatów  . Sello jest do komunikacji między programem w moim przypadku Subiekt GT a portalem aukcyjnym Allegro. Mam podpisana umowę z InPostem i interesują mnie paczkomaty Allegro, a nie zwykłe. Może ty masz tylko zwykłe paczkomaty, a u mnie przy podpisanej umowie jest różnica cenowa między jednymi a drugimi. Cały problem polega na tym, że przy zwykłej integracji z InPostem pomimo podpisanej umowy na niższe koszty wysyłki kasę ściąga jak za zwykłą przesyłkę, a każdy czeka z utęsknieniem na możliwość obciążania konta z tańszymi przypisanymi do Allegro cenami paczkomatów. Mam nadzieję , że dzięki temu już zakończysz swoje wywody w tej sprawie z jakimiś oczywistymi wpisami.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...