Skocz do zawartości

Czas wystawiania dokumentów końcowych

Polecane posty

Witam

SUBIEKT NEXO + SELLO

Jak wygląda u was czas tworzenia dokumentu końcowego ?

Niestety u nas mimo zmiany komputera na nowszy czas tworzenia jest dość długi, na dawnej jednostce czas jednego dokumentu około 20s, na nowej jednostce (dysk ssd i5 8gb ram) czas tworzenia dokumentu poprawił się do około 10s. Czy jest to norma ?

Zaznaczę iż bazy danych postawione na sql 2017 EXPRESS, na jednym silniku, ze względu na brak dobrej współpracy NEXO z SELLO dokument końcowy jest wystawiany pojedynczo - nie ma możliwość zaznaczenia kilku transakcji i tworzenia zbiorczo dokumentów do nich. Niestety wydłuża to dość znacząco czas pracy

Jak jest u was ? 

:)

 

Link to postu

źle się wysłowiłem, mam możliwość zaznaczenia jednakże jak to pisał Bartosz Rosa dochodzi do blokowania synchronizatora i nie wystawia dokumentów zbiorczo (bardzo ale to naprawdę rzadko działa owa funkcja - może raz w miesiącu) W związku z czym do momentu wypuszczenia nowej wersji synchronizatora nexo a sello muszę korzystać z pojedynczego wystawiania - szukam przyspieszenia procesu.

PS. Zbiorczo :)

Edytowane przez Agata Jania
Link to postu
5 minut temu, Agata Jania napisał:

źle się wysłowiłem, mam możliwość zaznaczenia jednakże jak to pisał Bartosz Rosa dochodzi do blokowania synchronizatora i nie wystawia dokumentów zbiorczo (bardzo ale to naprawdę rzadko działa owa funkcja - może raz w miesiącu) W związku z czym do momentu wypuszczenia nowej wersji synchronizatora nexo a sello muszę korzystać z pojedynczego wystawiania - szukam przyspieszenia procesu.

PS. Zbiorczo :)

A to prawda, są z tym problemy. Ja wyłączyłem automatyczne synchro z Nexo i pobieranie z Allegro - dzięki temu nic nie wystartuje w tle gdy dok. tworzą się zbiorczo. No i warto przed dokumentami sprawdzić połączenie z Nexo...

PS

To już (nie tylko my zapewne) zbiorczo wyczekujemy na nowe synchro... :ph34r:

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...