Skocz do zawartości

Wzorce wydruku

Polecane posty

6 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Zapewne chodzi o otwarcie wydruku i zaptaszkowanie opcji domyślnego wydruku:

Nie wierzę, że byłby problem z taką operacją.

 

3 godziny temu, Kamil Goleń napisał:

Aby wprowadzić jakiekolwiek zmiany na wzorcach wydruku, proszę na wzorcu, który chce Pani edytować kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Powiel.
Dopiero powielony wzorzec będziemy mogli edytować.

Dla ścisłości - część parametrów wzorca jak domyślność, liczba kopii, wydruki powiązane można zmienić na wzorcach standardowych.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 10.01.2019 o 18:22, Daniel Kozłowski napisał:

Nie wierzę, że byłby problem z taką operacją.

 

Dla ścisłości - część parametrów wzorca jak domyślność, liczba kopii, wydruki powiązane można zmienić na wzorcach standardowych.

A czego nie można zmieniać nawet na powielonych wzorcach?
Powieliłem wzorzec FSzal standard 2013.
Chcę skasować na swoim wzorcu wydruków faktury zaliczkowej informacje zaznaczone w ramce. Da się?

subiekt-faktura-zaliczkowa-3.thumb.jpg.d962bae5683e9877ed54c4621a5086c1.jpg

 

 

Link to postu
9 godzin temu, Janusz Studnicki napisał:

A czego nie można zmieniać nawet na powielonych wzorcach?

Tej całej reszty, którą można zmienić, długo by wymieniać, przykłady realizacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

9 godzin temu, Janusz Studnicki napisał:

Chcę skasować na swoim wzorcu wydruków faktury zaliczkowej informacje zaznaczone w ramce. Da się?

Danych z pierwszej ramki nie da się zmienić, dane z drugiej można ukryć zmieniając czcionkę na białą.

Link to postu
  • 3 lata później...

Dzień dobry

 

Po wprowadzeniu faktury sprzedaży, która składa się np. z 3 pozycji w opisie faktury wprowadzam informację czego dotyczy każda z pozycji. Jednak w momencie eksportu pozycje te przestawiają się, tzn pozycja 1 wchodzi na miejsce 3 i odwrotnie co wiąże się się z niezgodnym opisem. Rozumiem, że należy jakoś poprawić wzorzec wydruku - czy mogę prosić o pomoc jak to zrobić? 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...