Skocz do zawartości

Problemy paragon /faktura

Polecane posty

Info w mailu jest jasne, klient nie wybrał faktury. Stąd też zapewne i w formularzu zwróconym z WebApi nie ma informacji o fakturze.

Wczoraj zauważyłem, że w Allegro zmieniły się niektóre kontrolki na stronie (między innymi checkbox - pole z zaznaczeniem), być może nie działają one na każdej przeglądarce i klienci klikają a pole się nie zaznacza. Może to ma jakiś związek.

Link to postu
51 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Info w mailu jest jasne, klient nie wybrał faktury. Stąd też zapewne i w formularzu zwróconym z WebApi nie ma informacji o fakturze.

Wczoraj zauważyłem, że w Allegro zmieniły się niektóre kontrolki na stronie (między innymi checkbox - pole z zaznaczeniem), być może nie działają one na każdej przeglądarce i klienci klikają a pole się nie zaznacza. Może to ma jakiś związek.

Coś się zmieniło zdecydowanie... Może to zgłosicie do Allegro? Teraz w wiadomościach z allegro występuje rozbieżność. W powyższym przypadku gdy w FOD nie zaznaczono FV nie powinno być danych do niej w info o płatności... Co do box'ów, to sądzę, że gdyby klient nie kliknął, że chce FV to by mu się nie rozwinęło na allegro pole do wpisania danych do niej... Tu jakby kliknął (bo wpisał) a zaznaczenia w FOD brak.

Link to postu

Allegro konsultant milczy ..... A problem sobie trwa wczoraj przybyły kolejne. Zaczyna się robić kocioł. Telefon za telefonem gdzie moja faktura.

 

ogólnie to myśleliśmy że to jest problem typu nie wybrał faktury ale gdzieś po drodze allegro dało możliwość wpisania danych do faktury. Ale to nie to 

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...