Skocz do zawartości

1 baza danych subiekt, parę baz sello problem.

Polecane posty

1 minutę temu, Marcin mmmmmm napisał:

nie, chodzi o zakładki towary - tam ich nie ma.

Przywracałeś domyślne ustawienia filtrów przy przełączeniu sello na ten kontekst konta? Oczywiście mówisz o sekcji Sello TOWARY?

Nie do końca chyba rozumiem problem, bo towary zawsze wyświetlają się wszystkie (wg ustawionych filtrów) i nie zależy to od wybranego konta aukcyjnego.

Link to postu

Użytkuję sello od 2009 i trochę o nim wiem - mam tu nowe konto bo nie zatroszczyłem się o przeniesienie mojego dotychczasowego ze starego forum.

Wszystkie filtry wyłączone.

 

Klikająć konkretny towar w sello, w zakładce towary jest opis, ale nie ma zdjęcia. Synchronizacja jest ok, poprzednie foty się pobrały.

Link to postu
4 minuty temu, Marcin mmmmmm napisał:

Klikająć konkretny towar w sello, w zakładce towary jest opis, ale nie ma zdjęcia. Synchronizacja jest ok, poprzednie foty się pobrały.

Ale mam rozumieć, że jak na jedno konto przełączasz to w towarze jest zdjęcie a przy innym koncie nie ma zdjęcia w tym samym towarze?

Jesteś pewien, że te towary, gdzie nie ma zdjęcia są powiązane z Subiektem? Może włącz filtr 'powiązane z programem sprzedażem' na tak i zobacz, czy te "kłopotliwe" towary nie znikną?

Link to postu

słuszny kierunek. To miałem odznaczone.

 

zmieniłem, uruchomiłem synchronizację z SGT - nie pomogło. Wyłączyłem i włączyłem program dalej nic. Zdjęć nie ma.

 

Cytat

Ale mam rozumieć, że jak na jedno konto przełączasz to w towarze jest zdjęcie a przy innym koncie nie ma zdjęcia w tym samym towarze?

 

Jest jedna baza danych w SGT, jeden magazyn w SGT, W sello są 4 konta i do każdych z kont jest osobna baza danych w sello.

 

Cytat

 

Jesteś pewien, że te towary, gdzie nie ma zdjęcia są powiązane z Subiektem? Może włącz filtr 'powiązane z programem sprzedażem' na tak i zobacz, czy te "kłopotliwe" towary nie znikną?

Sa powiazane. gdy naciskam w sello opcje pokaz w SGT to widze opis i zdjecie. Do towarow w sello zaimportowaly sie tylko opisy i sa zgodne z tymi w SGT

Link to postu
8 minut temu, Marcin mmmmmm napisał:

Zdjęć nie ma.

Może po takim zabiegu zaznacz towary w GT ponownie do serwisu aukcyjnego (nie trzeba odznaczać)?

 

6 minut temu, Marcin mmmmmm napisał:

Jest jedna baza danych w SGT, jeden magazyn w SGT, W sello są 4 konta i do każdych z kont jest osobna baza danych w sello.

Czyli uruchamiasz 4 instancje Sello naraz? Jedno Sello może obsłużyć tylko 1 bazę jednocześnie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...