Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Marcin mmmmmm

Użytkownik
 • Ilość treści

  23
 • Rejestracja

Reputacja

2 Neutral
 1. i tu był problem bo wyświetlało różne błędy, nawet takie nie związane jak np "problem z łącznością z serwisem"
 2. zadziałało, ale dopiero po 3 aktualizacji parametrów z serwisem.
 3. jest tak jak użytkownik wyżej wkleił "-wybierz-" w parametrze producenta[ten w allegro jest zdefiniowany], stan "nowy" jest i w ofercie allegro i w sello.
 4. mam ten sam błąd i szukałem czy już taki temat sie nie pojawił. I jest. Oferta trwająca w allegro ma uzupełnione wszelkie niezbedne parametry takie jak marka, stan, a sello ich nie widzi. Nie pomaga pobieranie wywołane przez PPM, konta autoryzowane, pobrane wszystkie kategorie w sposób całościowy. To uniemożliwia wysłania zmian do aukcji trwających.
 5. może na stronie startowej? takich transakcji w moim wypadku nie ma zbyt dużo, ale gdy się zdarzają są mocno konfliktowe.
 6. każdy z nas pewnie używa innych przycisków, może możliwość wyciągnięcia własnych najczęściej używanych skrótów na górę? I wówczas każdy zrobi sobie to co tam potrzebuje.
 7. w tej zakładce wariuje wyświetlania zakończonych ofert. dnia 2.08 po przefiltrowaniu po dacie, która ustawiłem na 3.08 pokazuje mi zakończone oferty. Kiedyś tak nie było. Filtrowałem tego samego dnia kolejna 27,28,29 o kórych wiem, ze kończyło się sporo ofert a sello mi ich nie pokazuje.
 8. z problemami, które pojawiają się na stacjach radzę sobie w dość specyficzny sposób. Operacje pobierania danych, wysyłania ofert itp są robione bezpośrednio na serwerze albo przeze mnie albo przez pracowników na zdalnym pulpicie. Po pobraniu danych stacje robią f5 . Da się zredukować sporą część problemów. Tyle, że to rozwiązanie raczej tymczasowe.
 9. tak - to są stare aukcje. Nauczony doświadczeniem [sello mam od 2009] zawsze raz dziennie pobieram wszystko z kategorii co tylko da się pobrać zaptaszając wszelakie dostępne opcje
 10. spotkałem się z tym, że trzeba parokrotnie autoryzować konta, nawet jeśli wczesniejsze autoryzacje przebiegły pomyślnie. Gdy pojawia się "dziwny" błąd autoryzuję...zazwyczaj błąd znika. jest jeszcze jedna niedogodność. przy opcji "wystaw ponownie" domyślnie zaznacza "nie wystawiam faktury vat", trochę mi to utrudnia i myślę, że większość z nas te faktury wystawia,.
 11. nie wiem jak wy, ale ja wznawiam oferty bezpośrednio z allegro i jest mi to bardzo potrzebne do określania ilości, ale widzę, że chyba muszę znaleźc inny na to sposób, może macie jakiś pomysł jak to zrobić?
 12. Fajnie by było gdyby sello potrafiło działać tak jak przed zmianą. mi utrudnia pracę: -w oknie aukcje,trwające, na dole mam kolumnę sprzedane, teraz pokazuje ilość sprzedaną w ciągu 30 dni, chciałbym aby pokazywało sprzedaż w ogóle od początku wystawienie przedmiotu. Jest mi to potrzebne do wznowienia oferty z odpowiednią ilością towaru po zalogowaniu się do allegro. -spore opóźnienia po zakończeniu pobierania transakcji, naciskać F5 mogę i 15 minut i coś nowego się pojawi -jak już wspomniano, krytyczne to zmiana ceny,czasu dostawy.
 13. Zauważyłem, że sello nie pobiera dopłat do transakcji nawet przy pobieraniu całkowitym. Problem 2. przy wystawianiu oferty nie jestem w stanie dołączyć pierwszego zdjęcia - pokazuje mi się coś takiego jak w załączniku.
 14. bałem się ruszać tej opcji ponieważ miałem obawę, że przesyłki mogą trafić do paczek ->do wysłania. Niestety ze względu na sprzedaż nie mogę trenować bo jak coś popsuję to nie zdążymy z odkręceniem i wysłaniem zamówień
 15. a czy jest jakiś sposób, aby sello widziało pobranie i przekładało samo z siebie transakcje z zakładki "oczekujące na płatność" do "do paczek". tyczy się to równiez przesyłek opłaconych przez payu ze zgodną płatnością.
×