Skocz do zawartości

Nie pokazuje produktów w transakcjach/paczkach

Polecane posty

U mnie to samo, strasznie to irytuje i nie występuję na każdej transakcji tylko na niektórych i nie ma jakiegoś schematu kiedy to występuje, np. wczoraj tak miałem z zamówienia ze sklepu internetowego które sello pobrało z Subiekta :( mając wersję 1.30.2 było wszystko ok ale zaktualizowałem do 1.30.3 bo lubię mieć zawsze najnowszą wersję i od tego czasu taki zoonk się trafia.

Sprawdzałem teraz i problem występuję tylko gdy są dwie pozycję w transakcji zgrupowanej, jeśli jest więcej pozycji bądź jedna to jest wszystko ok, mam nadzieję że to pomoże szybciej zdiagnozować gdzie tkwi problem i jeszcze dodam że to na win7.

Edytowane przez Tomasz Urbaniak
Link to postu

 

1 godzinę temu, Tomasz Urbaniak napisał:

U mnie to samo, strasznie to irytuje i nie występuję na każdej transakcji tylko na niektórych i nie ma jakiegoś schematu kiedy to występuje, np. wczoraj tak miałem z zamówienia ze sklepu internetowego które sello pobrało z Subiekta :( mając wersję 1.30.2 było wszystko ok ale zaktualizowałem do 1.30.3 bo lubię mieć zawsze najnowszą wersję i od tego czasu taki zoonk się trafia.

Sprawdzałem teraz i problem występuję tylko gdy są dwie pozycję w transakcji zgrupowanej, jeśli jest więcej pozycji bądź jedna to jest wszystko ok, mam nadzieję że to pomoże szybciej zdiagnozować gdzie tkwi problem i jeszcze dodam że to na win7.

Przecież @Bartosz Rosa napisał wcześniej co należy zrobić w takiej sytuacji. Napisz do sello@insert.com.pl i prześlą obejście problemu lub poczekaj na Sello 1.30.4 w którym prawdopodobnie będzie to naprawione.

  • Lubię to 1
Link to postu

Na dniach wyjdzie aktualizacja 1.30.4 w której ten problem został poprawiony. Doraźne rozwiązanie podsyłamy mailowo. Do tej pory zgłosiło się około 3% osób posiadających 1.30.3.

Przepraszamy za niedogodności, ale nie sposób było przewidzieć takie zachowanie, gdyż - jak się okazuje, ma na to wpływ któraś z ostatnich aktualizacji systemu Windows. Po zaktualizowaniu systemów na naszych komputerach problem nagle zaczął również występować.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...